Haber Nokia'nın 2017'de sunacağı amiral gemisi bu özelliklerle geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Nokia'nın 2017'de sunacağı amiral gemisi bu özelliklerle geliyor
Finlandiya kökenli cep telefonu üreticisi Nokia, akıllı telefonların gelişimine ayak uyduramamış ve Microsoft'un Windows işletim sisteminin Android ve iOS karşısında başarılı olamamasına da bağlı olarak gittikçe pazar kaybına uğramıştı. Gerileme sonrasında firma cihazlar ve servisler bölümünü Microsoft'a satarak, pazardan da çekilmişti.

Microsoft da Lumia modelleri ile başarılı olamadı ve yakında bu modeller, tarihin tozlu sayfalarında yerini alabilir. Diğer taraftan Nokia, tekrar oyuna girmeye hazırlanıyor. Microsoft ve Nokia arasındaki satış anlaşmasına göre 2016 son çeyreğe kadar Nokia, akıllı telefon sunamıyordu ve bu dönem ile bu sınırın aşılması ile birlikte firma gelecek sene ilk yeni modelini pazara sunacak. Bu yeni akıllı telefonun Android mobil işletin sistemi üzerinde çalışması bekleniyor.

Geçtiğimiz günlerde Nokia'nın yayınladığı bir sunum dosyasında firmanın 2017'de ilk akıllı telefonunu sunacağı resmi olarak doğrulanmıştı.

Nokia'nın yeni modeli hakkında da bilgiler gelmeye devam ederken, şimdi de Çin'de Weibo üzerinden bazı bilgiler paylaşıldı. Baktığımızda yeni akıllı telefonun 5.2" ve 5.5" ekran içereceği belirtiliyor. Burada ve bağlacının kullanması kafa karışıklığı yaratırken, iki modelin mi sunulacağı ya da bu çözünürlükler arasında bir çözünürlük ile sadece bir model mi geleceği yönünde bilgi bulunmamakta.

Akıllı telefon Qualcomm Snapdagon 820 yonga setinden güç alacak. Ancak bilindiği üzere Qualcomm Snapdragon 835'i duyurdu ve 2017'de amiral gemileri bu yonga setine sahip olacak. Ayrıca akıllı telefonun suya dayanıklı yapı içereceği ve metal kasaya sahip olacağı da ifade edilmekte.
Nokia'nın 2017'de sunacağı amiral gemisi bu özelliklerle geliyor

0MG90

0MG90

Üye
2017'de çıkacak ama S820? :kotu:

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Millet 830 Kullanacak Eli Kulağinda :D 2K Ekrana 820 Gidermi Bakalım Ayrıca İlk Cihazi Olacak Kim Bilir Neler Bekleyecek Bizi

Cadillac34

Üye
Kafayı nokia ile bozmuşsunuz ya. :D

man20

man20

Üye
Görünüşe göre nokia hâlâ dersini alamamış. Rakiplerini hâlâ geriden takip ediyor.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Carl Zeiss kamera diyor , merak ettim . %-) 808 in kamerası olmasın . Yeni yazılımla çok deli dehşet kamera olur ha .
Kafayı nokia ile bozmuşsunuz ya. :D
Ben bozdum kabul ediyorum . 300 liralık telefonla 1000 liralık telefon işlevini yapabildiğinden seviyorum bu nokia yı .

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
sd820ye takılmayın beyler webteknoya göresd821le gelecek-haber güncellenmiş muhtemelen yeni geliştirecekler

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
O mantıkla düşünürsek htc daha geçen gün snap810 ile cihaz duyurdu :ehe ona ne demeli ?

man20

man20

Üye
O mantıkla düşünürsek htc daha geçen gün snap810 ile cihaz duyurdu :ehe ona ne demeli ?
Ama HTC onu orta seviye olarak çıkardı. Burda amiral gemisinden bahsediyoruz. Snapdragon 835 olmak zorunda.

_ardaa

_ardaa

Üye
Zamanında yapsaydı da biz de Samsung gibi sıkıntılı cihazlar almak zorunda kalmasaydık.

• Beğen
Tepkiler: phasan
Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
sd810un 820 karşısındaki durumu 820nin 835in karşısında olduğu durumdan farklı
810quallcommun yüzkarasıydı
820 ise geçen sene quallcomu tartışmasız şampiyon yaptı -her üretici bunu kullandı adamlar samsugdan htcden falan karlı çıktı-
835ise çok güçlü bir işlemcinin halefi yani her ne kadar öne de çıksa avantajlıda olsa 820-21in yeri hala tartışılmaz
htc bolt ile bildiğin kafasına sıktı
Carl Zeiss kamera diyor , merak ettim . %-) 808 in kamerası olmasın . Yeni yazılımla çok deli dehşet kamera olur ha .

Ben bozdum kabul ediyorum . 300 liralık telefonla 1000 liralık telefon işlevini yapabildiğinden seviyorum bu nokia yı .
Nokia hep carl zeiss kullandı
808deki 41mplik özel bir modeldi
aslında yazın böyle megapiksrl canavarı bir cihaz çıkartsa kim de fena olmaz
1020nin anısına temmuzda :D güzel telefodu ama wp ile harcandı yazık oldu

vedat1966

vedat1966

Üye
Nokia fanatikliği Iphone fanatikliğini sollamış. [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
interka

interka

Üye
bekleyip görelim belkide nokiya geri dönüş yaparız kimlibir

phasan

phasan

Üye
Nokia geri dönerse iyi

E2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt