Haber Nokia'dan yeni Android telefonlar geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Nokia'dan yeni Android telefonlar geliyor
Nokia'nın yeni Android telefonları hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor.

Microsoft ile anlaşması gereği kendi telefonunu üretemeyen Nokia ortaklığı bulunan HMD firması ile çalışıyor. Nokia'nın yeni Android telefonlarının bu yıl sonunda tanıtılması bekleniyor.

Nokia'dan gelecek yeni Android telefonların teknik özellikleri hakkında henüz kesin bir bilgi yer almıyor. Önceki söylentilere göre Nokia 5.2 inç ve 5.5 inç QHD OLED ekran, Snapdragon 820 işlemci, 22.6MP kamera ve suya ve toza karşı dayanıklı metal kasa ile karşımıza çıkacak.

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3

Invoke

Invoke

Üye
Ay çok heyecanlı!

• Beğen
Tepkiler: teknolojibaronu
NiTr[O]gEn

NiTr[O]gEn

Üye
Snapdragon :dry:

0MG90

0MG90

Üye
Kaç yıldır bu kaçıncı Nokia'dan telefon geliyor konusu bu acaba :D Bi gelemediler :D Game of Thrones'daki ejderhalar gibi :D

The Pancar

The Pancar

Üye
"Beklenen hep geç geliyor; geldiği zaman da insan başka yerlerde oluyor."

• Beğen
Tepkiler: mcnpl4 ve Cezzbedici3
furyzer0

furyzer0

Üye
2016 son çeyrekte diye biliyorum ben

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Nokia önce kendine ötenazi yaptı. Şimdi başka bedenlerde can bulmaya çalışıyor. Bakalım reankarnasyon gerçekleşecek mi...
"Beklenen hep geç geliyor; geldiği zaman da insan başka yerlerde oluyor."
Diğer bir deyişle; Gitmeseydi gitmezdik

MaxipmaN

Üye
lumialar can çekişince nokia tekrar hayat buldu sanırım. f/p telefonları gelmeli. gidip te kimse 2000 üstü vermez nokiaya 3 yıl içinde.

0MG90

0MG90

Üye
lumialar can çekişince nokia tekrar hayat buldu sanırım. f/p telefonları gelmeli. gidip te kimse 2000 üstü vermez nokiaya 3 yıl içinde.
Aynen. 2000 üstü fiyat olacağı kesin bence S820 çipset olursa. Nokia yazısına güvenip hemen çıkardığı ilk cihazı almam ben olsam.

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
byAndroid

byAndroid

Üye
Bence ilk incelemeler olumlu olsun 2000 lira falan farketmez. Kapış kapış gideceğini düşünüyorum

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
üretici firma hmd ama içimden atamadığım bir his var
hmd kurulalı bir yıl ya oldu ya olmadı adeta mantar gibi bitti tıpkı Nokia gibi finli bir şirket ve yine Nokiaya çok büyük sayısı var ilk işi Nokia'ya çalışmak oldu eee bu durumda insanın aklına her şey geliyor (tonla ipucu toplayın artık :D )
ne olmuş snapdragona
mediatekmi kullansın yoksa Bi türlü bişey olamamış atom serisi mi
hızlı etkili ucuz daha ne olsun ısınmayıda hallettiler
ne Bi yılı iki ay olmuş
sırf Nokia'ya hizmet etmek için kurulmuş adeta

RomeusTR

RomeusTR

Üye
Snapdragon 820 varsa tamamdır canavar geliyor demek ki :) Bide batarya ve RAM iyi derecede olursa tadından yenmez :)

sekajmer

sekajmer

Üye
En iyi arkadaşımla beraber Lumia çıktığından beri tüm modellerini kullandık en son 1320 ve 1520 ve sonrası dışında . 2015 başlarında kendisi Samsung' a geçiş yaptı bense önce Android daha sonra İOS'a şuan İphone kullanıyorum . Arkadaşımla 1520 almayı düşünmüyor değiliz. Efsane 1020 Windows m. 10 almayacak sanırım bu yüzden eledik. bu cihazlar gelsin yaşadığım küçük şehirde en iyi arkadaşım başta olmak üzere 150 kişi bulurum Nokia alacak. Karamsar olmayalım.

Cadillac34

Üye
Haa geldi haa gelecek. Resmi sitesinde hiç bir duyuru yok. Açıklama yapan da yok.

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
Haa geldi haa gelecek. Resmi sitesinde hiç bir duyuru yok. Açıklama yapan da yok.
antutuda göründü ya gelir artık
önümüzdeki yılın ilk aylarındada üst model gelir
şimdi çıkartacak olsalar sd820-21den başka üst düzey işlemci yok iki üç ay sonra rakipleri sd830 ile öne geçer

Üst Alt