Nokia Xpress Music Black

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kadirba72

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Xpress Music Black
NOKİA 5800 EXPRESS MUSİC BLACK
genpa garantili 17 aylık garantisi bulunmakta alındığı günden beridir ekran koruyucu kullanılmakta telefonu özenle kullanan birisiyim yanında kutusu usb sarj aleti penta kalemi verilicektir ayrıca telefon yazılımı günceldir fiyatı:380 tl dir... takas olarak iphone 3g 8gb veya nokia e72 düsünülmekte takas fiyatı:400 tl

lafbaz

Üye
afedersin ama telefon ne :D

ca_sus

Üye
o fiyata zor satarsın kardeş vatan bilgisayar daha dün 424 tl ye veriyordu düşün artık:naughty:

OsmanAkbas

Üye
bende iphone gibi telefon var HTC DESIRE 1 ghz işlemci ve android, 8 gB hafıza, 5 mp kamera, ben 850 diyorum telefona. takas düşünürsen 05422123330 arayabilirsin

kadirba72

Üye
    Konu Sahibi
OsmanAkbas kardesim fiyat yüksek bütçem sınırlı takas konusuda. teşekkür ederim yinede sağolasan

vatan bilgisayar 424 tl satıyor olabilir kardesim ama ben telefonu 500tl'e aldım 120tl zarardayım

benim telefonda sıfır gibidir sorunsuz bir kere bile oyun oynamadım aç kapat yapmışımdır sadece

ayrıca ikinci el garantili 360-380tl arası degişiyor rastgele bir rakam koymadım kardesim sordum soruşturdum böyle bir fiyata denk geldi daha aşağı bir fiyata düşünmüyorum kısmetde ne varsa olsun herşeyin hayırlısı kardesim yorumun için teşekkür ederim ca_sus
lafbaz özür dilerim kardesim unutmuşum telefondan açtım konuyu nokia 5800 express music black'tir...saygılarımla kardesim

ca_sus

Üye
valla kardeş seninde 500 e alman önemi deil ne kadar da temiz kullansan sıfır fatura ve sıfır telefon varken senin satma işin zor belki piyasayı takip etmeyen biri çıkarsa öyle satarsın ama umduğunu yaparsın inş kolay gelsin sana

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt