nokia x6 veya c6 kullananlar bakabilir mi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
buse_044

buse_044

Üye
    Konu Sahibi
nokia x6 veya c6 kullananlar bakabilir mi
kullandığınız telefondan memnun musunuz artı ve eksi yönleri neler bunları yazabilirseniz sevinirim cevaplar için şimdiden teşekkürler.:bye2:

futbol123

futbol123

Üye
benim arkadaşım nokia x6 kullanıyor telefondan çok memnun dokunmatiği ve müzik kalitesinin harika olduğunu söylüyor

MyDownLoaD

MyDownLoaD

Üye
c6 tek artısı tam qwerty klavye ek büyük - si olarakta resistive ekranı :@

x6: mükemmel müzik kalitesi kapasitive dokunmatik ekran cwm

OğuzcanAbi

Üye
ikisi arasında x6 daha karizma duruyor :oke:

ylmz.fatih

ylmz.fatih

Üye
İkisini de kullanmadım ama X6 her türlü daha iyi. Kapasitif ekran, daha iyi ses kalitesi yeterli bi sebep zaten dokunmatik tam ekran klavye var C6'yı bi klavye için almaya gerek yok zaten C6 yetersiz bellek hatasını çok veriyormuş galiba hatalara bak internetten hangisi işine gelcekse onu al.

kalyante78

Üye
ben x6 16gb kullanıcısıyım ve telefonumdan çok memnunum müzik kalitesi erişimi dokunmatik ekran hassasiyeti çok mükemmel almak isteyenlere tavsiye ederim

kocheroo

Üye
bende x6 16 gb var satmak istiyorum.
almak isteyen bana 0541 516 13 00 dan ulaşabilir

My_Blane

Üye
klavye olması mail lerde ve yazımlarda çok buyuk avantaj az kaba oluyor ama kızak ve hızı gayet iyi ekran ışığa duyarlı ses ve özellik bakımından doyurucu tavsiye ederim

cirkinnprens

cirkinnprens

Üye
bence dokunmatik isine hic bulasma kardes bende x6 var ama yok yapamamislar nokia bunu beceremedi yillardir nokia kullaniyorum ama dokunmatigi begenmedim dokunmatik alacaksan bul ucuza ipohne al bak keyfine yigidi öldür hakkini ver dokunmatikte yada akilli tlde adamlarin sözü geciyor, ama genede nokia diyorsa x6 derim

buse_044

buse_044

Üye
    Konu Sahibi
sanırım samsung wave alacağım dokunmatiği süper inceledim

zindan111

zindan111

Üye
3-4 aydır x6 kullanıcısı olarak yazıyorum. hep iphone gibi bir telefon isterdim. sonunda nasip oldu ve x6 sahibi oldum. ilk elime aldığımda gayet hoşuma gitti. telefon iphone kadar olmasa bile tamamen dokunmatik bir telefon diyebilirim. bu yönüyle gayet memnunum. Mesela dokunmatik olarak geçen 5800 modelini yakınlarımda gördüm deneme fırsatım oldu, 5800'ın dokunmatik özelliği dokunmatik değil basmatik olarak çalışıyor. dokunmatik diye alıpta hayal kırıklığı yaşamayın, kesinlikle x6 yada iphone'nun yanından geçmiyor. x6'nın işlemcisi gayet tatmin edici, birden fazla uygulama acçınca zorlanabiliyor. telefonun kutusundan çıkan kulaklık ise diğer modellerde olmayan cinsten ve tamda müzik severlerin hoşuna gideceği türden. telefonun hoşuma gitmeyen yanları ise şarjının biraz daha uzun gitmesini isterdim. yanımda şarj aletini taşıma alışkanlığı edindim. ama heryerde ince uçlu şarj aleti bulabildiğim için çok sorun olmadı şimdilik, diğer bir eksi yanı ise telefonun sağ tarafındaki kasa açıklığı biraz dikkat edilince göze çarpıyor ve bu telefonda böyle bir kusur olmamalıydı dedirtiyor. fiyatına gelince diğer modellere göre neden pahalı bilmiyorum. ben mağaza fiyatının 300 tl altında garantili aldım. iphone ile karşılaştırma yapmam gerekirse iphone3 'e x6'yı tercih ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...