Nokia x6 mı yoksa Samsung f480 mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sterimar22

Üye
    Konu Sahibi
Nokia x6 mı yoksa Samsung f480 mi ?
arkdslar bilmeyenler vardır belki ben yinede söyliyeyim nokia x6 2ye ayrılıyor 2tane modeli var tüm özellikleri aynı 2sindede hafıza kartı yok. kendi hafızası var biri 8gb biri 16gb. 8 gb olanı 550fln , 16gb olanı 750 fln.

normalinde 550tl ye nokia x6 8gb olanı alacaktıkm ama 8gb olanı türkiyye gelmemş benm gelmesinide bekleyemem yani :)

bana 5mp kameralı , sesi yüksek olan telefon arıyorum bu özellikte uygun fiyatlı nokiax6 ve samsung f480 var. ama hangisini alacağımı bilmiorum sizce nabaym ?? ben nokişa x6 yı almayı düşünoyrum . yada başka böle bilğnz tel varsa sölermsnz ?

--------------- Ekleme ---------------

konuyu yanls yere acmısım ama karşılaştırmalara taşınırsa sevinirim :)

MyDownLoaD

MyDownLoaD

Üye
f480de ses diye bir şey yok haberin olsun. x6 almak daha mantıklı.

sterimar22

Üye
    Konu Sahibi
zaten f480e soğuktum ekranı fln küçük . sağol kardeş o teli eledm . başka senin önerebşlceğn telefon varmı? yada x6 jhakkında yorumun?

futbol123

futbol123

Üye
x6 nın 8gb ı türkiyede var bizim burda var 550tl

MyDownLoaD

MyDownLoaD

Üye
evet var tabiki samsung galaxy i7500 olması lazım galiba android kullanıyor çok iyi bir telefon inceleyebilirsin ama tipi biraz kötü :D

sterimar22

Üye
    Konu Sahibi
x6 nın 8gb ı türkiyede var bizim burda var 550tl

nokianın sitesinde fşn pek yakında yazıor. ve ben 2-3 telcilere sordum henüz gelemdi dediler. ben onu biraz daha araştırayıyım ozaman

--------------- Ekleme ---------------

evet var tabiki samsung galaxy i7500 olması lazım galiba android kullanıyor çok iyi bir telefon inceleyebilirsin ama tipi biraz kötü :D

tamam bakaym kards yorumumu yazarm :D

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
kardeş 8gb çoğu telefoncuda var

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
10 numara telefon gerçekten ekran süper hassas müzik sesi çok kaliteli ve telefon çok hızlı gerçi ben 15 gündür kullanıyorum ama bi an düşmedi elimden ha bu arada bence 16 gb al çünkü 8gb alınca keşke 16 gb alsaydım diye hafif bi pişmanlık duymaman için

OğuzcanAbi

Üye
16 gb derim bende

sterimar22

Üye
    Konu Sahibi
10 numara telefon gerçekten ekran süper hassas müzik sesi çok kaliteli ve telefon çok hızlı gerçi ben 15 gündür kullanıyorum ama bi an düşmedi elimden ha bu arada bence 16 gb al çünkü 8gb alınca keşke 16 gb alsaydım diye hafif bi pişmanlık duymaman için

8 ile 16gb arasında hafızadan başka bi fark yok demi? ona güvenipte 8liği alıcam çünkü ?

orhiorhiorhi

orhiorhiorhi

Üye
inş. fark yoktur bende 8gb dusunuyorum 550 tl cok uygun bide hafıza kartı girişi var mı? 8gb ın varsa super olur yoksada alıcam zaten tv çıkışı da çok önemli benim için

Zegen

Zegen

Üye

8 ile 16gb arasında hafızadan başka bi fark yok demi? ona güvenipte 8liği alıcam çünkü ?

var 16gb çok sorunlu 8gb sorunsuz kasa :)

inş. fark yoktur bende 8gb dusunuyorum 550 tl cok uygun bide hafıza kartı girişi var mı? 8gb ın varsa super olur yoksada alıcam zaten tv çıkışı da çok önemli benim için

Hafıza Kartı girişi yok kardeşim ona göre seni idare edecek bi boyutta al :aha:

sterimar22

Üye
    Konu Sahibi
var 16gb çok sorunlu 8gb sorunsuz kasa :)

derkan _? 16lığın ne gibi sorunları var acaba Ç:D

Zegen

Zegen

Üye
Kasa açıklığı ve şuan aklıma gelmeyen bi kaç ciddi sorun:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...