Nokia X6 kendinden gelen uygulamalar :(

• 11 Kasım 2010
  • 2843 Okunma
  • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar nokia x6 telefonum var format attım :( telefonun kendinden gelen facebook youtube gibi uygulamalar yok oldu bulamıyorum:hmmm

Yazan: cagrimmm
  2. telefona yüklü olarak geldiyse formatla gitmemesi gerekiyo.menüyü iyice araştır.başka klasörde olabilir.bulamadıysan tekrar format at.

3. aynen benimde uygulamalar gitti

4. beyler telefona hard format attıgın zaman telefonda sizin gibi bazı uygulamalar silinir ama onları nerden bulursun pek bilgim yok eminim bilgisi olan vardır

5. slm arkadaşlar telefona format atarsanız yüklü uygulamalar silinr kendinizi yormalınız boşuna tek yapmanız( Phoenix ) programı ile telefonunuza mümkünse yazılım yükleliniz hepsi teklar gelir su anki sürüm v 30.0.003 sürümü ama kullanmanızı bilmiyorsanız tavsiye etmiyorum hata velirse açılmaz servis de 30 tl gibi ücret alıyor ama garantisi varsa hiç uğrasmayın servise götürün hem güncel versiyon yüklenir hemde giden programlarınız geri gelir garantili olduğundan servis 5 krş bile ücret almaz yaldımcı oldum işe ne mutlu X6 bende kullanıyorum saygılar kolay gelsin...

6. yaz. güncellemede güncelle diyorum işleniyor diyor güncellemiyor

7. slm, arkadaşlar bende x6 kullanıyorum facebook'u yanlışlıkla telefondan kaldırmış bulunmuştum. Tekrar indirdim ama nerden indirdiğimi hatırlamıyorum saygılar. :vur

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
26/09/2018 - 15:28