Nokia x6 8 gb ? Nokia x6 16 gb ? Samsung galaxy ace ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
Birkere açıklık genel olarak bir sorun yoktur x6 da hatta genel olarak sorun yoktur x6 da kökten fakat androidli olduğu için ace yi al derim görünüş istiyorsan x6 sana kalmış görünüş ama android alırsan pişman olmazsın:oke:

mobilci07

Üye
    Konu Sahibi
android daha iyi biliyorum ama ace ye okadar param yok düşmezde galiba napsam x6 mı alsam

Starsley

x6 al kardeşim rahatına bak.

silver021

silver021

Üye
x6 tabikide sen delirdin öyle bi telefon bidaha çikarmi hemde symbian kullanior. aman yarabbi herkez kafayi yemiş arkadaslar sizin kafanizmi iyi symbian bir numara aaa olurmu öyle şey android dediginde nedirki elinin kiri sonuçta dimi. :D ios android os bunlar beş para etmez symbian en iyisi git al kudur.

61semih

61semih

Üye
fan olmayın ozaman kimseye bi yardımınız olmaz.
önemli olan marka işletim sistemi değil istediklerimi karşılaması

----------Eklendi @ 19:47:11 ---------- Yazıldı @ 19:46:53 ----------

yani x6 istediklerimi karşılıyorsa neden ace alayım ki aklıma zorummu var
bu gorusteysen gercekten lınux felan kullanıyorsundur pc nde sen ozaman :kop: nasıl olsa yazlılm onemlı değil

----------Eklendi @ 01:52:02 ---------- Yazıldı @ 01:51:47 ----------

fan olmayın ozaman kimseye bi yardımınız olmaz.
önemli olan marka işletim sistemi değil istediklerimi karşılaması

----------Eklendi @ 19:47:11 ---------- Yazıldı @ 19:46:53 ----------

yani x6 istediklerimi karşılıyorsa neden ace alayım ki aklıma zorummu var
bu gorusteysen gercekten lınux felan kullanıyorsundur pc nde sen ozaman :kop: nasıl olsa yazlılm onemlı değil

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Arkadaşım sadece bu konuda değil her konuda öylesin. Şahini Ferrariye savunduğun oluo ... Bi kere Ace android kullanıyor bu her türlü önüne geçirir ace' i X6 nın . Hd oyunlarıda açıyormuş yeni öğrendim . Bu harika bişey yani günümüzün lideriyle symbianı karşılaştırıyorsun ve symbian diyorsun. Ace in kamerası 3 mp de olsa androidi için alınır . Lütfen bu kadar koyu olmayın ...
Ne alaka arkadasım adam işletim sistemiyle işim olmaz diyo.Yani android'i unut.Ne kaldı elinde Hd oyun için Ace'mi alsın.
Elinde harika kamerası sesi ve multimedya özellikleri olan bir telefon varken ne isi olur Androidle.Ayrıca Symbian'ı öyle bir anlatıyosun ki sanki piyasada hiç ona uygun program-oyun vs yazılım yok gibi.Symbian piyasayı elinde bulunduruyor unutma...
X6 tarzında pek telefon gelmez birdaha unutma arkadasım aklında bulunsun.C7 kullanıyorum ama X6'daki ses kalitesi,tasarım ve kullanım klasına hayranım.Ayrıca Kamera konusunda en az C7 kadar iyi.Ama dogruya size göre Ace C7'den de iyi ...

mexico_35

mexico_35

Üye
sen x6 al hacı dayı en güzeli

mobilci07

Üye
    Konu Sahibi
burda adam gibi yorum yapan 2-3 insan var gerisi android fanı :D
arkadaşım dediğim symbian yada android meselesi değil her iki işletim sistemide iyi telefondan ne bekliyorsunuz ki yemek mi yapıcak ?
sadece x6 dediklerimi rahat karşılıyorsa neden ace alayım ki değilim ? :yuru

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Nokia N8,Nokia C7,Nokia N900 bile bunların androidleriyle basa çıkamıyor.Tabi onlara göre.
Kısacası arkadasım Ace ses ve kamera konusunda X6'nın yanından geçemez.Senin isteklerin bu dogrultudaysa X6'yı kaçırma...

mobilci07

Üye
    Konu Sahibi
uygulama önemli birazda wifi iyi olması lazım takılma olmaması lazım :S
yani oyun sorunu olmaması lazım. bide kasasında sorun varmış yorumlarda öyle diyorlar

maxirabit

maxirabit

Üye
Bütün telefonlar takılır ama nokialar takılmaz sen nokia al.
Hadi iyi günler.

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
uygulama önemli birazda wifi iyi olması lazım takılma olmaması lazım :S
yani oyun sorunu olmaması lazım. bide kasasında sorun varmış yorumlarda öyle diyorlar
Arkadasımda var 16 Gb.Ben bir problem görmedim birkaç oyun oynadım kasma gibi sorunla karsılasmadım.Wifi var ve sorun yasamazsın hızı konusunda.
350 adetlik sarkı listesinde kapasitif ekranla müthis kaydırma yapabiliyor ve kasma sorunu yok.Videodan örnek alabilirsin.Yaklasık 1 sene kadardır kullanıyor ve kasasında problem görmedim.Porblemi de hiç kimsede görmedim açıkçası ama C5 ve 5800 da kasa kayması var.X6'da rastlamadım.

Not : Nokia babamın şirketi degil.Bu arkadas X6 aldıgında kimse bana prim vermiyecek...

[video=youtube;tBv3Zfvj-i0]http://www.youtube.com/watch?v=tBv3Zfvj-i0&feature=related[/video]

mobilci07

Üye
    Konu Sahibi
Arkadasımda var 16 Gb.Ben bir problem görmedim birkaç oyun oynadım kasma gibi sorunla karsılasmadım.Wifi var ve sorun yasamazsın hızı konusunda.
350 adetlik sarkı listesinde kapasitif ekranla müthis kaydırma yapabiliyor ve kasma sorunu yok.Videodan örnek alabilirsin.Yaklasık 1 sene kadardır kullanıyor ve kasasında problem görmedim.Porblemi de hiç kimsede görmedim açıkçası ama C5 ve 5800 da kasa kayması var.X6'da rastlamadım.

Not : Nokia babamın şirketi degil.Bu arkadas X6 aldıgında kimse bana prim vermiyecek...

[video=youtube;tBv3Zfvj-i0]http://www.youtube.com/watch?v=tBv3Zfvj-i0&feature=related[/video]

kardeşim allah razı olsun senden yemin ederim forumda senin gibi insan görmedim daha :evet: hepsiburada x6 yorumlarına baktım adamlar kasada açıklık var toz giriyo felan diyo ondan korkmuştum

maxirabit

maxirabit

Üye
yardım etmeyeceksen konudan uza zorla tutan yok by by :) :pro:

----------Eklendi @ 17:08:42 ---------- Yazıldı @ 17:07:25 ----------

kardeşim allah razı olsun senden yemin ederim forumda senin gibi insan görmedim daha :evet: hepsiburada x6 yorumlarına baktım adamlar kasada açıklık var toz giriyo felan diyo ondan korkmuştum

Ederim ama aklın karışır:)
Bana göre olan gerçekleri söylersem konu tavan yapar:)
Ama azda olsun bahsediğim istersen,artık bildiğim 5 firma telefon üretiyor bana göre bu 5 firma lg,htc,apple,samsung,se.
Nokia yazmadım çünkü fazlasıyla dilim yandı isterse altın kaplama olsun benim için nokia yine aynıdır.
Bana dayanmıyor nokia dokunmatik,tuşlu,kayar kapak bir çok serisini kullandım ama en fazla donma ve format atma konusunda büyük sorunlarım oldu.
İşe yaramaz se k790i,w880i kullandım yıllarca uzun mesaj açınca yada fazla uygulama açınca o işe yaramaz telefonlar bile takılmadı ama n93i,n95,n96,n97 hepsinde aynı sorunlara denk geldim mesaj'da fazla program'da kasıldı yıllar sonra
Bir n8 alıyım dedim herkez güzel diyor ama elimde patladı telefon yurt dışından gelmişti sorun üstüne sorun açtı.

Bana göre gerçekler bunlar denedim gördüm:)
Bunun üzerinede başkası ne derse desin.Tın Tın.

mobilci07

Üye
    Konu Sahibi

Ederim ama aklın karışır:)
Bana göre olan gerçekleri söylersem konu tavan yapar:)
Ama azda olsun bahsediğim istersen,artık bildiğim 5 firma telefon üretiyor bana göre bu 5 firma lg,htc,apple,samsung,se.
Nokia yazmadım çünkü fazlasıyla dilim yandı isterse altın kaplama olsun benim için nokia yine aynıdır.
Bana dayanmıyor nokia dokunmatik,tuşlu,kayar kapak bir çok serisini kullandım ama en fazla donma ve format atma konusunda büyük sorunlarım oldu.
İşe yaramaz se k790i,w880i kullandım yıllarca uzun mesaj açınca yada fazla uygulama açınca o işe yaramaz telefonlar bile takılmadı ama n93i,n95,n96,n97 hepsinde aynı sorunlara denk geldim mesaj'da fazla program'da kasıldı yıllar sonra
Bir n8 alıyım dedim herkez güzel diyor ama elimde patladı telefon yurt dışından gelmişti sorun üstüne sorun açtı.

Bana göre gerçekler bunlar denedim gördüm:)
Bunun üzerinede başkası ne derse desin.Tın Tın.

telefonlardan çok çekmişsin :ehe

Starsley

x6 al beni dinle ;)

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
:d:

hacı napak ya ace yimi bekliyim x6 mı alıyım :S:allalla:

----------Eklendi @ 18:29:43 ---------- Yazıldı @ 18:28:41 ----------

şu arkadaş böyle diyo doğrumu

O arkadas sanırım uçmuş.:d: X6 ile NFS oynayanlar var.
Bizde az Fifa oynamadık telefonda.Diyecegim telefon çok iyi.Yani komple bir model kamerası sesi uygulamaları falan tam anlamıyla üst düzey.
İki modelde seni oldukça mutlu eder.Ama dedigim gibi ses kalitesi olsun kamera kalitesi olsun ekran kalitesi olsun X6 daha iyi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt