Nokia x6 8 gb ? Nokia x6 16 gb ? Samsung galaxy ace ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mobilci07

Üye
    Konu Sahibi
Nokia x6 8 gb ? Nokia x6 16 gb ? Samsung galaxy ace ?
Öncelikleri fiyatları koyayım :

8 gb :

16 gb :

ace :

Şimdi sorularımı yazıyım :D :

16 gb ile 8 gb arasında yaklasık 30 tl fark var 16 gb mi alcam sizce ama 16 gb de açıklık var diyorlar anlamıyorum bi yardım edin 8 gb dahamı iyi

bide galaxy ace ace var android güzel telefon kamerası felan nasıl x6dan iyimi şarz felan.
ayrıca galaxy ace ile aralarında az bi fiyat var bekleyip fiyatının düşmesinimi beklesem ? yoksa x6 mi alsam.

telefondan beklediklerim muzik iyi olcak kamera güzel olcak kusursuz uygulamaları sorunsuz aççak kasma felan olursa yere atarım :D

OğuzcanAbi

Üye
tabiki galaxy ace :oke:

mobilci07

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım adamı hasta etmeyin yav tek sorum o değilki hangisi demiyorum yani alla alla ya of

OğuzcanAbi

Üye
Arkadaşım adamı hasta etmeyin yav tek sorum o değilki hangisi demiyorum yani alla alla ya of

konuyu okumadığımı mı zannediyorsun benim maksat msj yazmak olsun die yazmıyorum ;)
açıklık nokianın 5800 ve x6 modelinde var ama hangi çeşitlerinde var yok bilmiyorum
galaxy ace tek kelimeyle mükemmel gibi bir telefon
5 MP Led Flaşlı Oto Fokus destekli kamerası var
uygulama konusunda Samsung APPS Geniş Uygulama Arşivi yeterde artar :)
3.5mm kulaklık girişi ile müzik sistemlerine bağlanabilme özeelliği ile evdeki baslı hoparlörüne bile bağlayabilirsin.

'Arkadaşım adamı hasta etmeyin yav' bide bu kısmı beğenmedim :)

----------Eklendi @ 20:21:49 ---------- Yazıldı @ 20:21:34 ----------

konuyu okumadığımı mı zannediyorsun benim maksat msj yazmak olsun die yazmıyorum ;)
açıklık nokianın 5800 ve x6 modelinde var ama hangi çeşitlerinde var yok bilmiyorum
3.5mm kulaklık girişi ile müzik sistemlerine bağlanabilme özeelliği ile evdeki baslı hoparlörüne bile bağlayabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: Emreabcd
61semih

61semih

Üye
galaxy ace kesınlıkle x6 ıle karsılastırma bıle x6 alacagına 5800 al ben ıkınınıde kullandım ahım sahım bır farkı yok.ama ace al bırazdaha beklede :oke:

.BlueTR

.BlueTR

Üye
yok 5800 kötü ya x6 daha iyi ama en iyisi galaxy ace
bu ikisi karşılaştırılamaz bile galaxy in yanında x6 ne ki ?

mobilci07

Üye
    Konu Sahibi

----------Eklendi @ 20:21:49 ---------- Yazıldı @ 20:21:34 ----------

beğenmeye bilirsin :D direk ace dedin ben geniş yorum istiyorumda. :aha:

----------Eklendi @ 22:24:04 ---------- Yazıldı @ 22:23:27 ----------

yok 5800 kötü ya x6 daha iyi ama en iyisi galaxy ace
bu ikisi karşılaştırılamaz bile galaxy in yanında x6 ne ki ?

tabiki ace ama bekleyip acemi alsam yoksa direk x6 mı alıyım diyorum.
yani istediklerimi karşılarmı x6 da

----------Eklendi @ 22:24:19 ---------- Yazıldı @ 22:24:04 ----------

galaxy ace kesınlıkle x6 ıle karsılastırma bıle x6 alacagına 5800 al ben ıkınınıde kullandım ahım sahım bır farkı yok.ama ace al bırazdaha beklede :oke:

kararsız kaldım yahu bi yardım :ehe

----------Eklendi @ 22:25:48 ---------- Yazıldı @ 22:24:19 ----------

6 gb ile 8 gb arasında yaklasık 30 tl fark var 16 gb mi alcam sizce ama 16 gb de açıklık var diyorlar anlamıyorum bi yardım edin 8 gb dahamı iyi

bide galaxy ace ace var android güzel telefon kamerası felan nasıl x6dan iyimi şarz felan.
ayrıca galaxy ace ile aralarında az bi fiyat var bekleyip fiyatının düşmesinimi beklesem ? yoksa x6 mi alsam.

telefondan beklediklerim muzik iyi olcak kamera güzel olcak kusursuz uygulamaları sorunsuz aççak kasma felan olursa yere atarım :D

bunlara cevap please ? bide carz leiz mi ne öyle bi lens varmış x6 çok övüyorlar yani aceden iyimi :S

silver021

silver021

Üye
galaxy ace seni çimdirir :D her yönden x6 yı ezer geçer.

OğuzcanAbi

Üye
küfür etmek serbest edebilirsin :D
ama banlanırsın :D

mobilci07

Üye
    Konu Sahibi
zor tutuyom ya :D :ehe
yok arkadaş bu forumdan bişicik olmaz alayı fan forumun bi samsungcular bi androidciler feln:D

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Net karar verenlere aldırma sen.Ace'nin üstünlügü yok X6'ya göre.X6'nın ekranın daha net ve kaliteli oldugunu söyleyebilirim sana.Ama Ace 3.5 inç yani daha büyük ekrana sahip.X6'nın kamerası en iyi nokia kameralarından biri diyebilirim.Otofokuslu 5MP Carl Zeiss optik lense sahip bir telefon ama gülücük yakalama tarzı vıcık özellikler de Acede var.Karar zor bence...

eaagent

eaagent

Üye
zor tutuyom ya :D :ehe
yok arkadaş bu forumdan bişicik olmaz alayı fan forumun bi samsungcular bi androidciler feln:D
braz eksklk var ama haklsn

bkz:

Net karar verenlere aldırma sen.Ace'nin üstünlügü yok X6'ya göre.X6'nın ekranın daha net ve kaliteli oldugunu söyleyebilirim sana.Ama Ace 3.5 inç yani daha büyük ekrana sahip.X6'nın kamerası en iyi nokia kameralarından biri diyebilirim.Otofokuslu 5MP Carl Zeiss optik lense sahip bir telefon ama gülücük yakalama tarzı vıcık özellikler de Acede var.Karar zor bence...

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
braz eksklk var ama haklsn

bkz:
Ben fanatiklik yapmıyorum sadece özelliklerini verdim.Kararının zor oldugnu söyledim.X6 hemen yabana atılacak bi telefon degil.Ama vıcık lafına alındıysanız ben sevmiyorum o özellikleri gereksiz buluyorum ama sevenlere saygım sonsuz.Ace'de iyi bir model 600-650 lira arası alanabilecek en iyi telefonlardan birisidir...

maxirabit

maxirabit

Üye
Boşver sen samsung'u falan en işe yaramaz ürünler üretiyor hatta elinde dağılır,parana yazık.
X6 al sen.

----------Eklendi @ 18:34:15 ---------- Yazıldı @ 18:28:14 ----------

Artık kapışmalarınıza bir son verin bence gereksiz boşuna bir birinizi yoruyorsunuz.
Kendim dün alacağım telefonu aldım paşalar gibi'de kullanıyorum.
Bütcen hangisine uygunsa onu seç sonuçta fiyatlar standart.
500 tl'ye nokia n8,htc desire,iphone 4 yada samsung galaxys vermiyecklerine göre?

61semih

61semih

Üye
maxirabit çözmüş işi samsnglar ıse yaramazmıs herkezın elınde dagılıyor :d:

eaagent

eaagent

Üye
Ben fanatiklik yapmıyorum sadece özelliklerini verdim.Kararının zor oldugnu söyledim.X6 hemen yabana atılacak bi telefon degil.Ama vıcık lafına alındıysanız ben sevmiyorum o özellikleri gereksiz buluyorum ama sevenlere saygım sonsuz.Ace'de iyi bir model 600-650 lira arası alanabilecek en iyi telefonlardan birisidir...
Arkadaşım sadece bu konuda değil her konuda öylesin. Şahini Ferrariye savunduğun oluo ... Bi kere Ace android kullanıyor bu her türlü önüne geçirir ace' i X6 nın . Hd oyunlarıda açıyormuş yeni öğrendim . Bu harika bişey yani günümüzün lideriyle symbianı karşılaştırıyorsun ve symbian diyorsun. Ace in kamerası 3 mp de olsa androidi için alınır . Lütfen bu kadar koyu olmayın ...

mobilci07

Üye
    Konu Sahibi
Allah aşkına ya android sybian meselesi değil benim meselam bırakın bu işleri.
telefonlardan hangisini alsam memlun olurum diyorum işletim sistemi önemsiz.
güzel çalıştırması lazım oyunları
kamera net olcak
wifi iyi olcak felan

maxirabit

maxirabit

Üye
Telefoncuları,alışveriş merkezleri vs orlara gez,bak eline al oyna karıştır,kurcala sonrada hangisi işine yarıyorsa onu al.
Burda ki herkez fan ben bile fanım onun için dışarıda bakman daha iyi.
İyi günler.

mobilci07

Üye
    Konu Sahibi
fan olmayın ozaman kimseye bi yardımınız olmaz.
önemli olan marka işletim sistemi değil istediklerimi karşılaması

----------Eklendi @ 19:47:11 ---------- Yazıldı @ 19:46:53 ----------

yani x6 istediklerimi karşılıyorsa neden ace alayım ki aklıma zorummu var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt