Nokia X3-02,5 Telefonumda Tüm Uygulamalar Kilitli Görünüyor.

 • 5 Nisan 2013
 • 1727 Okunma
 • 8 Cevap

 1. Nokia X3-02,5 Telefonumda Tüm Uygulamalar Kilitli Görünüyor.Silip tekrardan yüklüyorum ama ne çare.Uygulamaların üzerinde kilit işareti var sürekli.Ne yapmam gerekli acaba.Yardımınız için teşekkürler...
   


  Yazan: janavar19
 2. Bak. Uygulamayı telefon browseri ya da opera mini-den yüklersen bu işaret olur. Uc browser ile yüklemek kısmında save-ye basarsan olmaz.
   
 3. ben öyle yaptım telefona inen jar dosyasına desteklenmiyor diyor

  - - - Eklendi - - -

  bende öyle ama kafaya takılacak bir sorun değil bu sade uygulamanın paylaşımını engelemek içindir indirdiğin oyunları başkasıyla paylaşırsan onun telefonunda "geçersiz uygulama silinsin mi?" diye bir uyarı verir
   
 4. sonra dosya yöneticisinde _jar ı .jar yapacaksın. :oke:
   
 5. Biraz daha ayrıntılı anlatırmısın? Zaten jar olan dosya jar a cevrılse ne olacak
   
 6. S40 lar .jar formatlı oyunları sadece kendi dosya yöneticisi ile açar. .jar oyunları başka bir yöneticiyle okumaya izin verilmiyor. Yani internetten indirdiğimiz dosya yöneticileri jar oyunları göremez. Ama uc browser oyunu indirirken .jar ı silip _jar yapıyor. _jar ı telefon oyun gibi görmediğinden editlene biliyor. Biz dosya yöneticise girip oyunun ismindeki _ işaretini . yapıyoruz. Böylece oyun kilitlenmiyor. :oke: . Not: anlatamadıysam pm ata bilirsiniz :)
   
 7. Evet anladım çok teşekür ederim.
  Bu sayede oyun paylaşa biliyorum. saol
   
 8. :rica:
   
 9. Yalnız bir sorunumuz var benim telefonda dosya yöneticisi yok ne yazık ki :S

  - - - Eklendi - - -

  ayrıca nokia express browserı hariç hiçbir uygulama açılmıyor telefonda hepsi kilitli görünüyor.Şaştım kaldım bu işe açıkçası.
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
11/12/2018 - 10:36