Telefon Tavsiyesi Nokia X2? Nokia X3? Nokia 6700 Slide? Yardım lütfen..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

moscow trip*

Üye
    Konu Sahibi
Nokia X2? Nokia X3? Nokia 6700 Slide? Yardım lütfen..
Bu 3 telefon arasında kararsız kaldım ve siz değerli forum dostlarına danışayım dedim.

Nokia X2: 5 mp kamerasıyla oldukça cazip duruyor ancak 2. ele çabuk düşmesi kafama takılan sebepler arasında.

Nokia X3: Sırf görünüşü için X2+5mp kamera yerine aynı özelliklere sahip X3 almak mantıklımıdır sizce? + kızağında çabuk bozulma olur mu? (bu biraz da kullanıcıya bağlı biliyorum ancak normal kullanımda dahi bozulma olur mu bilmiyorum)

Nokia 6700 Slide: Symbian olması işime gelir + 5 mp kamera yabana atılacak bi özellik değil ancak X3 te sorduğum gibi bunda da normal kullanımda kızakta arıza yaşanır mı? + N79 kullandım ve mesaj yazarken 2. 3. satıra gelince kasma yapıyordu demek istediğim 6700 Slide da aynı sorunu yaşarmıyım?

Karşılaştırma ve yorumlarınızı bekliyorum. İlgilenen tüm arkadaşlara şimiden teşekkürler :)

farukozer4444

farukozer4444

Üye
aslında başka telefonlar önerilebilir ama bu 3 ü arasında tabiki 6700 slide. onda 3g ve symbian var

• Beğen
Tepkiler: moscow trip*

moscow trip*

Üye
    Konu Sahibi
Peki symbian olarak uygun fiyatlı ne önerebilirsiniz?

moscow trip*

Üye
    Konu Sahibi
2. el temiz de bulabilirim. Genel olarak fiyat sınırı max. 4oo-45o

blade__7

blade__7

Üye
Senin için ne tür özellikler önemli telefonda yani hangi özellikleri iyi olsun?

• Beğen

moscow trip*

Üye
    Konu Sahibi
1. dokunmatik olmayacak, 2. si joyistikli olmayacak. Symbian olursa daha iyi olur ama kullanışlı java da olabilir. Kamerası en aşağı 3.2 mp olmalı. 3g, WLAN, WİFİ olmasa da olur.

'Patron

'Patron

Üye
1. dokunmatik olmayacak, 2. si joyistikli olmayacak. Symbian olursa daha iyi olur ama kullanışlı java da olabilir. Kamerası en aşağı 3.2 mp olmalı. 3g, WLAN, WİFİ olmasa da olur.
N96 yada N81 e bak.

• Beğen
pRime.

pRime.

Üye

Dostum 6700s tam sana göre. 5mp kamerası carl zeiss lensi kullandığı için çok net görüntüler yakalarsın yani fotoğraf için ideal. :oke:
Bir arkadaşım 1 senedir kullanıyor ve kızağı hala ilk günkü gibi. Çift yaylı olduğu için bozulmuyor kızak.
600mhz işlemcisiyle telefon uçuyor resmen.
Kullandığı symbian sürümü en stabil symbian sürümüdür, Os9.3 ve forumda binlerce uygulamasını bulabilirsin. :oke:

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt