Nokia X2-00 Android Teması (Ön İzlemeli)

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Nokia X2-00 Android Teması (Ön İzlemeli)
Arkadaşlar uzun zamandır kullanmakta olduğum telefonu acayip şık gösterip bazı şahsiyetleri bak android yükledim tuşlu telefona diyerek %100 inandırabileceğiniz temayı paylaşmaya karar verdim . Bu temayı https://www.maxicep.com/forum/konu/nokia-x2-00-300-adet-tema-100mb-7z-uzantili-arsiv.960806/ adlı konuda @Nuru TaşDemir adlı üyemiz paylaşmıştı fakat müzik çalar teması yoktu . Ben de başka bir temadan ekledim buyrun resimleri

[/URL]

[/URL]

[/URL]
[/URL]
[/URL]
[/URL]

Direkt tema için :

Winrar Arşiv içinde :

Şunu belirtmeden geçmeyelim bu tema illaki X2-00 da kullanılır diye bir mevzu yok . Telefonunuz .nth formatını destekliyorsa deneyin belki sizin telefonunuza da yakışır . Bu temayla kullanılabilecek duvar kağıtları için 240x320 Duvar Kağıtları (Ön İzlemeli) bu konuma bakmanızı tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper, Silinen Üye 2619136, Cadillac34 ve 1 kişi daha

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
:rica:

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2619136

Cadillac34

Üye
N73 telefonuma yüklemeye çalıştım ama Google Haritalar uygulamasını açıp internete bağlanmaya çalışıyor.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
N73 telefonuma yüklemeye çalıştım ama Google Haritalar uygulamasını açıp internete bağlanmaya çalışıyor.
Hocam bu Java destekli telefonlar için yapılmış bir tema . N73 S60 V3 yani Symbian işletim sistemine sahiptir. Bu yüzden haritaya yönlendiriliyorsuz. İsterseniz bu temayı sizin için N73 'e uygun hale getirmeyi denerim yalnız Nisan sonunu bulur belki geçer.

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34

Cadillac34

Üye
Hocam bu Java destekli telefonlar için yapılmış bir tema . N73 S60 V3 yani Symbian işletim sistemine sahiptir. Bu yüzden haritaya yönlendiriliyorsuz. İsterseniz bu temayı sizin için N73 'e uygun hale getirmeyi denerim yalnız Nisan sonunu bulur belki geçer.
Teşekkür ederim ama lüzum yok. Boşuna kendini yorma.Sadece deneme amaçlı yüklemeye çalışmıştım.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993 ve Cadillac34
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
  • Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
@Cadillac34 bugün çok az değişiklik yaptım . Kişiler ile kamera simgesini bir kaç arka plan renk düzeltmesi yaptım . Olduysa devam edeceğim bakar mısın ?

Ekli dosyalar

• Beğen

Cadillac34

Üye
Evet, baktım ve yükledim. Ama hataları çok temanın.

Bir kaç ekran görüntüsü alacaktım, ScreenSnap uygulaması diğer uygularmalarla çakıştığı için "Hafıza dolu" uyarı veriyor.

Mesela; uygulama veya oyun yüklerken yükleme ekranının arka planı siyah ve yazı da siyah sadece yükleme barı ve ikonlar gözüküyor. Arama yaparken de aynı arka plan siyah ve numara/isim de siyah. Karşı taraf açarsa arama ekranı ark aplanı beyaz oluyor ve tema da beyaz oluyor. Ama o hataların ekran görüntüsünü alamadım, hata verdi uygulama ve ekran görüntüsü almadı.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Evet, baktım ve yükledim. Ama hataları çok temanın.

Bir kaç ekran görüntüsü alacaktım, ScreenSnap uygulaması diğer uygularmalarla çakıştığı için "Hafıza dolu" uyarı veriyor.

Mesela; uygulama veya oyun yüklerken yükleme ekranının arka planı siyah ve yazı da siyah sadece yükleme barı ve ikonlar gözüküyor. Arama yaparken de aynı arka plan siyah ve numara/isim de siyah. Karşı taraf açarsa arama ekranı ark aplanı beyaz oluyor ve tema da beyaz oluyor. Ama o hataların ekran görüntüsünü alamadım, hata verdi uygulama ve ekran görüntüsü almadı.
Geri dönüşün için teşekkür ederim . Öğrenme aşamasındayım daha . Beyaz seçtim diye hatırlıyorum amma nereyi bir sayfada bir ton seçenek çıkıyor . Yazı beyaz renkte olsun diyorsun başka bir sayfanın yazı rengi ile çalışıp siyah olabiliyor . Düzeltmeye çalışacağım.

Cadillac34

Üye
Temayı sildim. Telefonumu kilitledi resmen. Zar zor silebildim, tuşları devre bıraktı nerdeyse. Uygulamalara bile girmedi, uygulama yöneticisinden bile atıyordu. Telefonu aç kapa yeniden başlat batarya söküp takıp öyle çalıştırdım. Ama tema boyutu küçük telefon niye böyle oldu anlamadım gitti. :blink: :hmmm

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Temayı sildim. Telefonumu kilitledi resmen. Zar zor silebildim, tuşları devre bıraktı nerdeyse. Uygulamalara bile girmedi, uygulama yöneticisinden bile atıyordu. Telefonu aç kapa yeniden başlat batarya söküp takıp öyle çalıştırdım. Ama tema boyutu küçük telefon niye böyle oldu anlamadım gitti. :blink: :hmmm
Yanlış S60 V3 fp1 seçmiştim o yüzden mi acaba ?

Cadillac34

Üye
S60v3 FP1 OS9.1 işletim sistemi benim telefonum.

Üst Alt