Nokia Web Tarayıcısının Geçici Dosyası Nerde?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lagetgella

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Web Tarayıcısının Geçici Dosyası Nerde?
Başlıktanda anlaşılacağı Gibi Nokia Web Tarayıcısının Geçici Dosyası Nerde? Bilen arkadaş varsa vede yazarsa minnettar olacağım. Aslında tam olarak aradığım. Web tarayıcısında youtube de dinlediğim bir video müziği geçici dosyadan telefonun hafıza kartına yüklemek. bu mümkünmüdür.

AYNA

AYNA

Üye
başlığı okur okumaz video için soracağını tahmin etmiştim.bunu bende merak ediyorum varsa böyle birşey çok iyi olur..

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Kendi telefonumda bulabiliyorum. Ama sistem dosyalarına erişebilmeniz lazım. Yani hackli olması lazım. Ama S^3 hakkında bir şey diyemeyeceğim.

lagetgella

Üye
    Konu Sahibi
bence video oynarken tarayıcının geçici dosyasına iniyor. EXPLORER daki templates dosyası gibi. O dosyayı aradım ama bulamadım bulsam dosyayı hemen indireceğim. Aslında downloadhelper gibi bir programın mobil versiyonu olsa oda olur ama öyle bir program yoktur.

AYNA

AYNA

Üye
bence video oynarken tarayıcının geçici dosyasına iniyor. EXPLORER daki templates dosyası gibi. O dosyayı aradım ama bulamadım bulsam dosyayı hemen indireceğim. Aslında downloadhelper gibi bir programın mobil versiyonu olsa oda olur ama öyle bir program yoktur.

İDM NİN SYMBİAN VERSİYONU OLSA HİÇBİRŞEYE GEREK KALMICAK :ehe

apobaba1234

apobaba1234

Üye
bende beemp3 denen bi siteden muzil indirmistim virusluydu galba tarayicida indirilebilir ogelere tiklitorum tepki vermio ne yapabiirim

byesho

byesho

Üye
c/system/data/cache olması lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt