Nokia Telefonlara Yeni Yazılım Yükleme Dil kodu Problemi Olmadan İstediğin Dili Seç

s.a arkadaslar,n97 mini cihazım güncelleme sonrası ing. oldu ve buradan sizin dediklerinizi aynen yaptım fakat enson phonix programı flashing diyorum otomatik olarak yazılımı bulmuyor ne yapmalıyım...şimdiden tsk ederm.

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi

yandaki ... kutucugundan yazılımı siz secin. zaten telefon kapalı iken RM kodunu secerek yazılımda atabilirsiniz open product ile

kamussi

Üye
kardeş bende 6680 var yazılımın sonunda telefon test modundayken kaldı hataverdi birdaha açılmadı tel sadece nokia yazısısı çıkıyor fakat açılmıyor bana yardımcı olurmusunuz saygılar

meraba arkadaslar bende nokia e63 ingilizce, türkceye cevirmek istiyorum bana yardımcı olabilirmisiniz
400.21.013
RM-449
nokia e63-2(210.07)

nerden baslamalıyım

arkadaşlar yazılım yüklerken hata verdi phoneix kapandı telefonu açarken contact service yazıp kapanıyor acil yardım edin lütfen

----------Eklendi @ 14:37:05 ---------- Yazıldı @ 14:13:24 ----------

arkadaşlar yazılım yüklerken hata verdi phoneix kapandı telefonu açarken contact service yazıp kapanıyor acil yardım edin lütfen
abiler allah aşkına yardım edin ya tam 1 haftadır uğraşıyorum gece gündüz

mtDD

Üye
Allah razı olsun kardeş...

arkadaşlar bir iş yaptınız bari sonuna kadar destek olun

astek79

Üye
emmeğinizi helal edin . çok teşekkür ederim.

Dayı rm-745 lazım bana benim telefon ırak tan gelme yurt dışı

sinanx11

Üye
krdeş çoksağol n95 8gb sayende türkçeye çevirdim

m-ortak

Üye
Neither DP1.0 nor DP2.0 was found for the product, or the Product cannot be identified" uyarısı çıktı. Şimdi ne yapmam gerekiyor? n8 rm-596

----------Eklendi @ 19:02:56 ---------- Yazıldı @ 18:52:25 ----------

Neither DP1.0 nor DP2.0 was found for the product, or the Product cannot be identified" uyarısı çıktı. Şimdi ne yapmam gerekiyor? n8 rm-596
ilgilenen yokmu arkadşlar lütfen bekilyorum..

Emekleriniz ve kusursuz anlatımınız için teşekkür ederim.Sorunsuz kurmayı başardım.

Coooooooooook teshekkur ederım, ellerınıze saglık

Kardeşim e71 0558790 EURO-F TURKEY GREY STEEL .. e71 LinkLeri bozuk bi yardım ederseniz

Bu islemler telefon dilini türkçe yapmak icin mi?

myway.

Üye
arkadaşlar bendede Install a Nokia dongle and try to start application again hatasını veriyor . ne yapmam lazım

prangada

Üye

Yaw arkadaş seni tebrik ederim yani ancak bu kadar açıklayıcı olurdu. bazı eksiik ve yanlış paylaşımda bulunan salaklar yüzünden günlerce uğraştım bu konuda...

Tepkiler: kadirtrk
Merhabalar Yardıma İhtiyacım var, Telefonum Nokia 7210 Supernova, telefonun mesaj hafızası 10 gb gösteriyordu saçpa sapan hareketler yapıyordu. bende nokia yazılım güncelleme ile güncelleyim dedim, yarıda kaldı. açılmıyor telefon. sonra Phoneixi öğrendim bütün yazılımları indirdim. ama şöyle bir sorunum var işin içinden çıkamıyorum.

Nokia usb rom, sürekli donanıma eklenip kalkıyor. artık bilgisayarın donanım eklenme kaldırma sesinden kafayı yedim. yaklaşık 10 sn de bir eklenip kalkıyor.

Flashing started
Creating product data items list
Product data items list created
Backup not required
Flashing phone
Initializing
Scanning image files...
Waiting for USB device...
Loading secondary boot code: 14592 bytes
Secondary boot loaded
Loading update server code: 301952 bytes
Update server loaded
Error initializing Algorithm. 0x8400A814
ERROR: Failed to set phone to flashmode
Starting to recover the phone
Recovering phone
Initializing

burdan sonra ilerlemiyor ve habire donanım ekleme kaldırma yapıyor. Nokia Usb Romu yani,

yaptıklarım....
Windows 7 kullanıyorum, xp de denedim olmadı
Windows 7 de virus programımı kaldırdım
bütün nokia programlarını kaldırdım
registerlarını temizledim
yeniden kurdum
sanırım sorun bu nokia usb romun bi türlü sabit kalmamasından oluyor. yardım ederseniz sevinirim.

esed38

Üye
arkadaşlar bana acill olarak nokia x2-00 türkçe dil paketi lazım teşekürler