Nokia Symbian'ı Tarihe Gömdü ...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AndroidOne

AndroidOne

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Symbian'ı Tarihe Gömdü ...

Nokia resmi kanalları bugun yapılan açıklamayla Symbian'ı tamamen tozlu raflara kaldırdığını açıkladı , Neredeyse Nokiayı batırma aşamasına getiren işletim sistemi olan Symbian artık kullanılmayacak ...

Ancak bu Symbian'ın bittiği anlamına gelmiyor ; Symbian'ın nirvanası olan Belle artık olacak , Nokia Belle adıyla piyasaya sunulacak olan İşletim sistemi eski symbiandaki izleri hayli hayli silmiş görünüyor.

Nokia 701, Nokia 700 ve Nokia 603'te Symbian Belle adıyla karşımıza çıkan işletim sistemi, bundan böyle sadece Nokia Belle olarak adlandırılacak. Nokia Belle, ilk başta Nokia N8 Kullanıcıları ile buluştuktan 1 ay sonra diğer S^3 Modellerine ; Nokia E7, Nokia E6, Nokia X7, Nokia C6-01, Nokia C7 ve Nokia Oro gibi bir dizi telefona, Şubat 2012 tarihinde gelecek.

• Beğen
Tepkiler: Turkuaz0

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
daha önce konu açılmıştı

cyber

cyber

Üye
İyi gömsün iyi sonra hortlar falan

unani_azmi

Üye
yaşasın symbian xd=)

fatih982

fatih982

Üye
forever nokia forever SYMBIAN

emre2021

Üye
boş ver ortak wp7 daha hızlı ve daha opsiyonel

Turkuaz0

Turkuaz0

Üye
nokia n8 için belle ne zaman geliyor peki

cyber

cyber

Üye
n8 de nfc varmıydı ya

ßygratis

Üye
ama symbian da yatırımlar 2026 ya kadarmı ne devam edecekmiş.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
StatCounter'ın yaptığı araştırmada Symbian 2011 yılının 1. işletim sistemi olmuş :alkis

haltie

haltie

Üye
Androidi tahtından edemez.Geçen yıl satışlarda çok geri kalmıştı önümüzdeki yıllarda da öyle olacak gibi duruyor.

ermemet

Üye
peki bunu biliyo musunuz en azından android kadar iyi olur mu?

foreverthe

foreverthe

Üye
Hiç sanmıyorum android açık bir sistem.

gokhan3505

gokhan3505

Üye
symbiann gidecek belle gelecek daha sonra da aşamalı olarak onu geliştirip isim değiştire değiştire ilerleyen yıllarda yeni sistemler çıkartacaklar sanırım. vay be symbiann sepet sepet symbiann nokiayı batıracaktın az kaldıydı lan :D

AndroidOne

AndroidOne

Üye
    Konu Sahibi
android uygulama açısından iyi nokia da bulunmayan uygulama android de var bu açıdan iyi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...