Nokia Software Updater Hatası?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
redworld

redworld

Üye
    Konu Sahibi
5800 xpressmusic'imi son versiyona güncellemek istiyorum. En son sürüm Nokia Software Updater yükledim. Cihazı bilgisayara veri kablosuyla bağladım. Soft Updater internetten 130 MB'lık güncelleme dosyasını indirdi. Sonra, güncelleme başladı. 15 dakika kaldı diyor. Donanım yüklemeye çalışıyor gibi oluyor, USB ROM driver yüklemesi başarısız oldu diyor. Bunu güncelleme sırasında sürekli yapıyor. Bir süre sonra program 14 dakika kaldı diyor. 4-5 dakika sonra CİHAZ KURTARMA; Nokia Software ile cihazınızın bağlantısı kayboldu, aşağıdaki adımları uygulayın falan diyor. Cihazın pilini çıkarın, usb kablosunu çıkarın tekrar takın sonra açma tuşuna 1 sn basın ve yeniden deneyine tıklayına basın diyor. Yapıyorum, devam ediyor. 14 dakika çok uzun bir süre sonra 11 dakika oluyor (belki) fakat bu bağlantı kesildi, aşağıdaki adımları uygulayını 4-5 dk.da bir söylüyor. Bir türlü yazılım güncelleyemedim. Son sürümü kullanamıyorum Sorun ne olabilir?
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt