Nokia Social v1.6(32) Nokia Belle Refresh FP1/FP2 [Updated 1/10/2012]

• 2 Ekim 2012
  • 3329 Okunma
  • 19 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. See live updates from your favorite
    Social Networks pushed to your home screen. With social-enabled Contacts, now you can see what your friends are up to right from the Contacts card.
    Import Facebook events directly into your phone's calendar. Update your status with location and points-of-interest. Seamlessly send photos and videos from your phone camera— shoot, add a caption, and share. Upload high rez photos too!

Yazan: tragedie

Nokia Social v1.6(32) Nokia Belle Refresh FP1/FP2 [Updated 1/10/2012] İndir

çömez, mkahya ve Esendağlı bunu beğendi.
  2. teşekkürler

3. :tşk:

4. yazılım güncellemelerine düşer mi acaba

- - - Eklendi - - -

önce helper i yükleyin ardından diğer dosyaları..kullanımı biraz daha rahat eskisi kadar kasmiyor ama gene bir ağırlık var.hala iphone ayarında bir uygulama yapamadılar..

5. aynen dostum duzgun bi facebook twitter uygulamasi goremedik nokia tarafindan ins olucak oda

6. yükleyen varmı stabil çalışıyormu kasıyormu yine

7. bu gidişle biraz zor olacak.fp2deki sosyal uygulaması nasıl acaba.

8. Teşekkürler

9. yazılım güncellemede çıkmıyor.

10. Teşekkürler

11. Teşekkürler

tragedie bunu beğendi.
  12. c6-01 eskisine göre biraz daha seri kasmalar giderilmiş . sağ seçenek tuşunda twitter e geçiş filan hesap ekleme atanmış . eski sürümdense budur yani günceleyin bence :)

tragedie bunu beğendi.
  13. E6 için uygun mu ?

14. hea gardaş uygun ben denedim ama bence yükleme. Ben pişmanım sosyal ağları bozdu

15. Teşekkür ederim

16. c7ye yazılım güncellemeden yükledim, açtığım zaman program çöküyor.. burdan yüklemekte fayda var sanırım ama madem halen kasmalar devam ediyor en iyisi gravity halen..

17. eyvallah

18. bnm e6yı felfecir etti sosyal ağ bozuldu tamamen

19. tesekür arkadasım bunun yüklenme yolunu c ye deyilde e yoluna yükleme sansımız yokmu tel hafızası doluyor ve remden gidiyo yavaşladıyor bu yüzden arkadaslar

20. ya annaya yüklesm bi sorun olurmu format atmak istemiyorum da bişi olursa diye

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/11/2018 - 21:05