Nokia S40 .mrp dosyaları

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Nokia S40 .mrp dosyaları
Nokia S40 kullananlar! Alın size şok edecek bir haber! Nokia S40 .mrp uzantılı setup dosyaları ile bir çok şey yapa bilir! Mesela oyun ve uygulama yükleye bilirsiniz! Internette aratıp keyfini çıkarın!

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Silinen Üye 2619136

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
.mrp uzantılı oyun var mı? Yükleyince ekrana tam uyum sağlıyor mu? Dokunmatik oynanabilir mi? Son olarak .mrp uzantılı dosyaları nasıl bulabilirim? Türkiye'ye gelince Nokia Asha 501 alacağım. O yüzden soruyorum.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2619136

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Oyun pek yok. Yeni buldum ben de. Winrarla açınca içinde exe ve mrd diye 2 dosya çıkıyor. Internettekilerin sadece 10%i çalışıyor (çünki mrp hem de çin malı telefonlar için bir oyun formatıdır). Mrp ile telefonun sistem dosyalarına ulaşıla bilir de. Bu programlarla telefonumuzu kişiselleştire biliriz. Bu s40ın exe aça bildiğini gösteriyor.

• Beğen

Silinen Üye 2619136

Kapalı Hesap
:oke:

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Yok artık o kadar gelişmiş mi ?

• Beğen

Silinen Üye 2619136

Kapalı Hesap
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK
XXXturi01

XXXturi01

Üye
“Bilinmiyor. Farklı Bir Exe Dosyası Da Olabilir.”
“Ama Dünya Çapında Böyle Konuşulmasına Rağmen, İspatlanamadı.”
Farklı exe değil bu bende ilk başta böyle demiştim ama farklı değil çünkü descriptor dosyasında executable yazıyor.
Mesaj birleştirildi:

Oyun pek yok. Yeni buldum ben de. Winrarla açınca içinde exe ve mrd diye 2 dosya çıkıyor. Internettekilerin sadece 10%i çalışıyor (çünki mrp hem de çin malı telefonlar için bir oyun formatıdır). Mrp ile telefonun sistem dosyalarına ulaşıla bilir de. Bu programlarla telefonumuzu kişiselleştire biliriz. Bu s40ın exe aça bildiğini gösteriyor.
Cevap çok geç oldu ama mrp oyunlar nereden bulunur birde çin malı telefon mrp oyunları indirip zip yaptığımda hatalı zip dedi yani Nokia S40 ile çin malı telefon mrp si farklı. Birde mrp uzantılı uygulamaları Nokia S40 ta masıl çalıştırcaz ben 2730 da mrp açarken açmadı dosya biçimini tanımadı. Windowsta mrp yi zip yapıp exe yi bulup exe yi açtım uygulama bilgisayar ile uyumlu değil gelistirici ile görusun hatası verdi.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Farklı exe değil bu bende ilk başta böyle demiştim ama farklı değil çünkü descriptor dosyasında executable yazıyor.
Mesaj birleştirildi:

Cevap çok geç oldu ama mrp oyunlar nereden bulunur birde çin malı telefon mrp oyunları indirip zip yaptığımda hatalı zip dedi yani Nokia S40 ile çin malı telefon mrp si farklı. Birde mrp uzantılı uygulamaları Nokia S40 ta masıl çalıştırcaz ben 2730 da mrp açarken açmadı dosya biçimini tanımadı. Windowsta mrp yi zip yapıp exe yi bulup exe yi açtım uygulama bilgisayar ile uyumlu değil gelistirici ile görusun hatası verdi.
MIDP ile açıyor telefon arka planda işletiyor. Sen ben kullanıcı olarak açamayız tamamen farklı bir dil . Sdk vs yoktur yayınlanmadı. S40 ve s60 halen kapalı kod .

XXXturi01

XXXturi01

Üye
Birde cherry.mrp her S40 telefonda yok mesela 2220 2680 2700 ve bir kaçtaane daha modelde cherry.mrp yok. Birde ben Nokia 6303 yazılımından dosya ayikladim ve posixapps yerinde cherrymrp yerine naeserver.exe adında dosya vardı. Yani 6303 de cherry değil naeserver var. Windowsta açmayi denedim olmadı. Alın size naeserver.exe linki inceleyin bakın ne işe yarıyor.
Link

Üst Alt