Nokia phoenix refurbise hatasi [ resimli ] lütfen yardim ...

Sponsorlu Bağlantılar

chatluck07

Üye
    Konu Sahibi
Nokia phoenix refurbise hatasi [ resimli ] lütfen yardim ...
Merhaba arkadaşlar. Nokia navifirm'e ulaşımı kapattı. Bende telefonumun orjinal dosyalarını zor buldum(Bir siteden). Fakat her işlemi yapıyorum. Bu noktada kalıyorum arkadaşlar. Lütfen yardım edin. İşte fotoğraflar

Options bölümünde bunlar var ve kaldırıyorum..

Optionstakileri kaldırdıktan sonrada bu refurbiseye bastığımda bu oluyor.:(

- - - Eklendi - - -

Beyler lütfen yardım edin ya.

PYTHONs

Üye
Kardeşim aynı şey benim başımada gelmişti C:/program files....... bla bla/rm 718/..... dosyası not found diyo ya o dosyanın ismini yaz bi yere yukarıdaki klasörde ismini bul RM-718 başında bi yazı var dosya isminde onu sil gene aynı hata verirse dosyan eksik.

teknozan_92

teknozan_92

Üye
kardeş phoenix den de cihazının fw dosyalarını alabiliyorsun zaten sıkıntı yapma bence onu kullan..

1) file --> open product --> oradan rm-*** ürününü seç onayla sonra
2)tools --> data packages --> oraya girp cihazın ürün kodunu (örn:059K387 kendi cihazının bataryasının altında yazıyordur senin ürün kodun) product code yazan yere gir bu kodu snra altta check var yap ürünün son yazılımı ne ise onu bulacak ve boyutunu söyleyecek download de indirsin flash at gitsin :)

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
Dosyalar doğru konumda değil baksana yüklenecek dosyaların hepsi kırmızı yani olması gereken klasörde değiller hatan bu

chatluck07

Üye
    Konu Sahibi
Teamwiewer'den yardımcı olacak arkadaş varmı acaba? Lütfen yardım edin. Yardım edecek elleriniz dert görmesin

teknozan_92

teknozan_92

Üye
Dosyalar doğru konumda değil baksana yüklenecek dosyaların hepsi kırmızı yani olması gereken klasörde değiller hatan bu

dediğim şekilde indirdiğinde dosyalar konumunu kendi buluyo hiç sıkıntısız

- - - Eklendi - - -

Teamwiewer'den yardımcı olacak arkadaş varmı acaba? Lütfen yardım edin. Yardım edecek elleriniz dert görmesin

tamam kardeş özelden yaz halledelim team'den ( bana telefon model ve product code nu da yaz )

- - - Eklendi - - -

tamam yaa ben hiç dikkat etmedim telefon bilgilerin zaten belli 603 tamam sen bna ulaş ben hallederim sıkıntı yok kardeşim :)

chatluck07

Üye
    Konu Sahibi
kardeş phoenix den de cihazının fw dosyalarını alabiliyorsun zaten sıkıntı yapma bence onu kullan..

1) file --> open product --> oradan rm-*** ürününü seç onayla sonra
2)tools --> data packages --> oraya girp cihazın ürün kodunu (örn:059K387 kendi cihazının bataryasının altında yazıyordur senin ürün kodun) product code yazan yere gir bu kodu snra altta check var yap ürünün son yazılımı ne ise onu bulacak ve boyutunu söyleyecek download de indirsin flash at gitsin :)

Tamam beyler. Bu kardeşimin sayesinde olay çözüldü :) Çok teşekkürler :)

- - - Eklendi - - -

Bu seferde baska hata vermişti phoenix i sildim yükledim oldu Mutluyumm :D

teknozan_92

teknozan_92

Üye
Tamam beyler. Bu kardeşimin sayesinde olay çözüldü :) Çok teşekkürler :)

- - - Eklendi - - -

Bu seferde baska hata vermişti phoenix i sildim yükledim oldu Mutluyumm :D

önemli değil hadi geçmiş olsun :)

Üst Alt