Nokia PC Suite Hatası Çözümü ( Anlatım )

Sponsorlu Bağlantılar

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Nokia PC Suite Hatası Çözümü ( Anlatım )
Arkadaslar forumlarda bir cok yerde arama yaptım ama gerekli cözüme bir türlü ulasamadım.
PC Suite sistem geri yükleme sonrasında veya güncelleme esnasında pc suite uygulamasının zaten yüklü oldugunu gösteriyordu ve acılmıyordu.
Eger sistem geri yükleme yaptıysanız pc suite uygulamasının bazen hatalı oldugunu ve acılamadıgını görürsünüz.
Sizde aynı sorun oldumu bilmiyorum ama bu 3.defa basıma geldi ve her defasında format atarak tekrar yükleme yapabiliyordum.
Artık sorunu kendim buldum ve düzelttim.Aynı sorun sizdede yasanıyorsa asagıdaki uygulamaları takip edin.

1.Öncelikle PC Suite uygulamasını tamamen kaldırın ve restart cekin.(Your Uninstaller ı avsiye ederim)

2.Daha sonra Başlat/Çalıştır programını acın ve komut satırına regedit yazın.

3.Kayıt Defteri Düzenleyicisi karsınıza gelecek ve bu ekranda Ctrl+F tusunu kullanarak arama yapın.

4.Aranan kısmına nokia yazın ve karsınıza gelen nokia PC Suite ile ilgili tüm icerikleri silin

5.Hepsini sildikten sonra restart cekin ve sonra yine aynı sekilde nokia yazarak arama yapın.cıkarsa tekrar silin.

Bunları yaptıktan sonra Kayıt Defteri Düzenleyicisinde nokia olarak arama yaptıgınızda karsınıza hicbir sey gelmemelidir.
Daha sonra

telefonunuzla uyumlu PC Suite uygulamasını indirin ve kurun yalnız kurulum sırasında internet acık kalsın.Deneyen veya farklı metodu olan arkadaslar lütfen paylasın.

• Beğen
Tepkiler: denow, Uzmandede ve extreme9797

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
rica ederim...

poisonnz

Üye
benim pc suit seçtimde sunucu bulunamadı diyor neden bir bilginiz varmı?

gokberkgovercin

gokberkgovercin

Üye
Teşekkürler..

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim...

gokberkgovercin

gokberkgovercin

Üye
Ne demek :)

3mr3d1nh0

Üye
şimdi deniyoRum İNŞLLAH işe yaRaR kArdeş şimdiden Tşk
ßnm soRunum ise PC SUITE YUKLUYORUM sonra BAGLANTI SECIYORUM KABLOLU BAGLANTI DİYE İLERİ DEDİĞİMDE Kullanılabilir bağlantı türü olmadıgından kapanacak diyor. =( Ayrıca Benm TeLefonum 5320 XpressMusic Paketten cıkan USB kabLosunde Type: CA-101 yazıyor bunla bi alakası olabilir mi??? ßi YaRdım LUTFEN

Uzmandede

Uzmandede

Üye
Teşekkürler güzel paylaşım olmuş teşekkür hak ettim (yorum yazmışsam bilinki teşekkürde etmişimdir:sn:)

BiZdEn gEÇtİ bu iMZaLaR

futbol123

futbol123

Üye
saolasın

K_R_M

K_R_M

Üye
değişik bir çözümde ben buldum bakmak isteyen arkadaşlar aşağıdaki konuya bakabilirler.

--------------- Ekleme ---------------

Haa bu arada sayfa 3 te

kollama4309

kollama4309

Üye
Tşkler kardeşm

TheDarKinq

TheDarKinq

Üye
teşekkürler emeğine sağlık.

mckaos41

mckaos41

Üye
Deniyorum olursa sana durmadan dua edeceğim :oke: Allah razı olsun hocam :)

Üst Alt