Nokia ovi'ye nasil birşeyler ekleye bilirim

• 19 Mart 2013
  • 826 Okunma
  • 16 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Merhaba arkadaşlar nokia ovi ye birşeyler nasil ekleye bilirim ücretli ücretsiz yardiminizi bekliyorum teşekkürler

Yazan: kralberk13
  2. kendi yaptığın uygulamaları mı eklemek istiyorsun

3. yani Albayım nasıl uygulama yapılır onuda bilmiyorumda yardım ederseniz sevinirim bide yaptığım uygulamaları nasıl oviye ekleye bilirim teşekkürler

4. sen uygulama yapta :)

5. yav albayım nasıl yüklücem oviye lütfen söyleyin :)

6. tam detaylı bilmiyorum fakat publisher üyeliği alman gerekiyor ve kendinin olmayan bir uygulama paylaşamazsın

7. ​anladım teşekkürler

8. önce 1 euro karşılığında üye olman gerekli sonra zaten kolay

9. tabi bunun için kendi uygulamalarını yapması lazım :)

10. 1 euro verip üye oluyorsun anca öyle olur nerden çıktı uygulama yapmayı mı planlıyon

11. evet önce uygulama yapmalıyımda nasıl yapılır bilmiyorum öğrenmek istiyorum yardım ederseniz

12. Ürünü üretmeden pazarlama kanallarını araştırmak stratejik bir hata ve zaman kaybıdır. İşletmeci ruhum kabardı gene :)

Nextman bunu beğendi.
  13. hahaha :)))))

14. peki bu yayınladığın uygulamanın fiyatını sen mi belirliyorsun ve komisyon ödeniyor mu nokia Ya

15. Belirli fiyat kategorileri var 1-16 arasında. Bu fiyatların yer aldığı bir çapraz kur tablosu var ona göre belirliyorsun.
    Ödeme ise net ücret üzerinden %70'i yayıncının %30'u Nokia a ait olarak paylaşılıyor

- - - Eklendi - - -

Ya da toplam ücret (vergiler dahil veya hariç buradan tam emin değilim)

16. Sorun çözüldüğüne göre :locked2:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/09/2018 - 16:13