!!! Nokia n97 video kayıt yardım !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Teknoloji16

Üye
    Konu Sahibi
!!! Nokia n97 video kayıt yardım !!!
Arkadaşlar bende 3 aylık bir nokia n97 32 gb black cep telefonu var...yazılım sürümü: V22.0.110 benim sorunum telefon gayet güzel fotoğraf çekiyor ve beni tatmin ediyor...fakat zoom yapınca görüntü bulanıklaşıyor...şimdi diyeceksiniz dijital zoomlarda görüntü bozulur evet onu biliyorum ama benim sorunu görüntü bozulması değil görüntü bulanıklaşıyor... Ve asıl gelelim en önemli soruna telefonu video moduna geçirince bulanık göstermeye başlıyor... Ve videoları bulanık kaydediyor...bu sorunu nasıl çözebilirim...yazılımdandır diye bi kaç kez hard format attım ve yeniden yazılım yükledim yine aynı... Acaba bu durum bürün n97 lerdemi aynı bilmiyorum...bende daha önceden 5800 vardı onu sattım bunu aldım...5800 gayet iyi video çekiyordu ve bulanık felan değildi...

Bide biraz tuaf gelebilir fakat 5800 ın ekranı görünütüleri daha net gösteriyor gibi geldi bana n97 de beyaz bir font açıldığında sol üsten sağa yatay çizgiler var...5800 da yok bu olay gayet net ve yumuşak göründü...bu da netliği önlüyor...(yanlış anlaşılmasın ana ekranda değil dokunmatık touch olan kısıma yapmışlar bu çizgiyi herhalde gündürz daha iyi görünmesi için ekranın yani ben öyle okudum forumlardan)
acaba diğer n97 lerde varmı bu durum bi bakıp bilgi verebilirseniz....

Lütfen n97 kullanıcılar bana bu konuda yardım ederseler sevinirim...

--------------- Ekleme ---------------

bide son olarak telefonun tema efeklerini açık yaptığımda (MENÜ-AYARLAR-TEMALAR-GENEL-SEÇENEKLER-TEMA EFEKTLERİ-AÇIK) tema efektleri çalışmıyor...tema efektini açık yapık telefonu kapatıp açmaya çalıştığımda nokia yazısı gelip biraz bekledikten sonra telefon kapanıyor ve açılmıyor ve sürekli tekrarlıyor...Hard format atmadan düzelmiyor...bu konudada yardımlarınızı bekliyorum...

gücüktene

Üye
kardes bende de n97 var.benim görüsüm görüntünün bulanik olmasi telefonun hafizasi doludur ve ondan olabilir cünkü bende öyle oluyor.telefon hafizasini mümkün oldugunca bos birak baska yere depola.Video cekimi icinde bence kamera objektifini temizle.umarim sana yardimci olur..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt