Nokia N97 Kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

<~STaT!c-X~>

Üye
Nokia N97 Kampanyası
Nokia N97'e ister kontratlı teklifimizden yararlanıp ayda 99TL veya 120TL ödeyerek isterseniz kontratsız teklifimizden yararlanıp ?729(*) ödeyerek sahip olabilir ve çeşitli konuşma, görüntülü görüşme, internet paketi ve Turkcell Mobil TV avantajlarından faydalanabilirsiniz.
(*) Kontratsız teklif için ifade edilen fiyat Turkcell'in önerdiği satış fiyatıdır.
Satışlar günlük kur esas alınarak TL üzerinden yapılacaktır. Tavsiye edilen satış fiyatı 1.549TL'dir.
-TURKCELL-

• Beğen
Tepkiler: darülmendep

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Sağol

thecabbarman

Üye
bence N97 şuan şu konumda alınmamalı. fiyatı gittikçe düşüyor. üstelik çıkalı daha ne kadar olduki, hemen yeni telefonları sürüyorlar örn. yakında nokia N900 geliyor muazzam bir telefon N97 bence bunun tırnağı olamaz ve de N97 den uygun fiyata sonrasında nokia x6 geliyor bunların hepsi çok güzel ve fiyatı da uygun benden hatırlatması

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Teşekkürler

<~STaT!c-X~>

Üye
Rica ederim efendin görevimiz sizleri daima memnun etmek. Yanlız teşekkür butonunu görmeniz yeterli olmazmıydı efndim.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
bence N97 şuan şu konumda alınmamalı. fiyatı gittikçe düşüyor. üstelik çıkalı daha ne kadar olduki, hemen yeni telefonları sürüyorlar örn. yakında nokia N900 geliyor muazzam bir telefon N97 bence bunun tırnağı olamaz ve de N97 den uygun fiyata sonrasında nokia x6 geliyor bunların hepsi çok güzel ve fiyatı da uygun benden hatırlatması
Nokia X6 ve X3 özellikleri bakımından oldukça üstün ancak fiyatları oldukça ucuz. Sana katılıyorum.;)

mhmtozturk

mhmtozturk

Üye
Bilgi için Teşekkürler

<~STaT!c-X~>

Üye
Rica ederim :-)

bersan33

Üye
Aklı olan gidip turkcellden 99 tl tahattüdlü telefoon almasın ben aldım 99 tl 24 ay boyuncqa ödeyecegimi düşünürken vergiler bilmem neler ol 125 tl yani telofon bana 2,376 tl gelmesi gerekirken 3000 tl ye mal oldu bu yüzden turkcelli kınıyorum

<~STaT!c-X~>

Üye
Geçmiş olsun bersan kardeş.

bersan33

Üye
Geçmiş olsun bersan kardeş.

sağolasın ama şimdi müşteri hizmetlerini aradım itiraz ettigimi söyledim megerse ortada yanlış anlaşılma varmış :D
ben o 125 tl yi sadece bu ay ödeyecekmişim (damga vergisi devlet içinmiş) diger aylarda 99 tl
walla üzerimden büyük bi yük kalkmış oldu :d :D

darülmendep

darülmendep

Üye
N97 ne telefon ama yaff

_B@BAC@N_

_B@BAC@N_

Üye
valla bersan kardeş 3000 tl hani çoook parada 2.300 küsür parada benim açımdan gene çok bi para.bence bi telefon için verilemeyecek bir para.ben 700 tl lik bi telefon alsam bile heralde içime oturur :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt