nokia n97 internet sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

tugay.turgut

tugay.turgut

Üye
    Konu Sahibi
nokia n97 internet sorunu
arkadaşlar hepinize merhabalar foruma göz attım ama istedigimi tam olarak bulamadım yada atladım... tekrar sormak istiyorum n97 kendisi internete giriyo ben istemeden bunu nasıl kontrol altına alabilirim ?

• Beğen
Tepkiler: sinan 2

alfonso_edishon

alfonso_edishon

Üye
bu versiyon kaynakli.yeni 20.versiyonu yukle duzelir.

tugay.turgut

tugay.turgut

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim dostum ayarlardan bi kaç şey yapıp düzeltebiliyomuyuz peki bunu?

byedz

Üye
acilllllllllllllllllllllllllll meraba arkadaslar su anda gercekten cıldırmak uzereyim baska bı telefon olsa sımdıye coktan parcalamıstım :) n97 ım ev agına baglanıyor gosterıo hatta baglandı ıbareside var ama nete gıremıyorum fakat okula gıttıgımde okulun agına baglandıgımda nete gırebılıyorum lutfen bırısı bana yardım etsın

uğur55

Üye
arkadaşlar bunu deneyin: menü , ayarlar , bağlantı , hedefler , telefonun otomatik bağlantı yaptığı erişim noktasında otomatik çevrimiçi ol 'u iptal edin hadi kolay gelsin :pro:

byedz

Üye
ACİLLLLLLLLL ama acelesi yok :) n97 gercekten cok fazla beklentılerle elde ettıgım bı telefon ve ıstedıgını yapamyınca cıldırtı ama gercekten cok guzel bi alet sinir krizine soktugu cok oldu genelde zararlı cıkabılırdı n97 ama kendımı sureklı frenlıyorum en son laptop ekranını kırdım :D 700 tl ıstıyolar sımdi ama n97 bunu asla yapmıcam en azından sımdılık bazen gec acılıo dondugu oluo formatı cakıyorum duzelıo ama su ınternet olayına bı sorun bulamadım :D hala kullanım acısından bı cok ozellgını bılemıosun arastırarak ogrenıosun kendı evımde(ogrencı evi :) ) modem t.telekomun verdıgı zyxel modem ve bu modemden n97 nete gıremıyor fakat kendı evımde [ baba evi :) ] kullandıgım modem lınkys mıdır nedır ondan ıste ondan gırebılıyorum her ıkısınde de agda sıfre var ve herhangı bır mc sıfreleme soz konusu deıl ama babamın evınden nete gırıyorum burdan ogrencı evınden gıremıyorum yuzde 80 modem ayarlarındn ama bı turlu altından kalkamadım laptop varken sorun etmıodum ama artık laptop da yok n97 muhtacım burda ve nete gıremıyorum bu konuda bana yardımcı olabılecek arkadaslar varmı ?????

lesi

Üye
acilll n97 de internete giremiyorum baglanıyor diyor öle kalıyor girmiyor acaba ne yapmam gerekiyor acilll cevap

byedz

Üye
hocam baglandı ıbaresı de bnde cıkıyor ama baglanmıyor baska bıyerden gırmeyı dene mesela burgerkıngden falan egerkı ordan gırıyorsa kı bnce gırecektır yuzde yuz donanımsal bı bozuklukyoksa o zaman sorun modem ayarlarından bn su anda unv. okuoyorum ve kendı evımdekı modemden gıremıyorum ınternete ama ıstanbuldakı evımden gırebılıyorum bunun dısınd okuldan falan her yerden gırıyorum cok fazla yardımım dokunmaz ama ıstersen msj at yardımım dokundugu kadar anlatırım sana

dj_man_17

Üye
ARkadaslar almanyadan bana N97 geldı hedıye dogum gunum ıcın ama burda 3G ve ınternetı calısmıo :S almanyada calısıyormus telı kayıt ettırdım ama bu ınternet sorununu nasıl cozecem lutfen bana yardım edınn

gonzales2400

Üye
Arkadaşlar merhaba.ben okulun internetinden bağlanabiliyorum.telekomdan modem aldım zyxel 660w serisi.buna bağlanamıyorum işte.bağlandı yazıyor ama internet sayfasına girmiyor.beyaz sayfa şeklinde kalıyor.sonrada web: ağ geçidi izin vermiyor diyor.LÜTFEN YAZRDIM EDİN.ACİLLLLLLLLLLL CEVAP LÜTFENNNNNNNN

Üst Alt