Telefon Tavsiyesi NOKIA N900 MÜ 701 Mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
    Konu Sahibi
NOKIA N900 MÜ 701 Mi ?
Arkadaşlar Kararsız kaldım şuan elimde 701 var bununla takas etsem mantıklı birşey yapmış olurmuyum n900 ün + sı android yüklenebilmesi 701 ise ram işlemci video oynatma çözünürlüğü iyi sizce ne yapmalıyım ?

StaLKeR-190E

StaLKeR-190E

Üye
Tabki 701

_RYUK_

_RYUK_

Üye
bence 701 n9 olsaydı olurdu da n900 kullanan artık kalmadı

HAM ZA

HAM ZA

Üye
kardeşim android olması önemlimi? ben işlemciye bakmam işletim sistemine hiç.. 1080p video açıyomu açıyo görüntülü görüşmede var e hd oyun filanda forumda sürüyle var ne yapayım androidi?

aleranol

aleranol

Üye
701 daha iyi. N900 için gerekli güncel desteği bulamazsın. Ayrıca android çok ahim sahim calismiyor

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
kardeşim android olması önemlimi? ben işlemciye bakmam işletim sistemine hiç.. 1080p video açıyomu açıyo görüntülü görüşmede var e hd oyun filanda forumda sürüyle var ne yapayım androidi?

1080p oynatıyor mu bildiğim sadece 720 p oynatıyor

federico2424

federico2424

Üye
elindekinin kıymetini bil derim dostum bence.

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar symbian bitiyor android almak istemiyorum . n900 şekil olarakda iyi n900 ile ahım şahım android çalışmıyor derken neyi kasdettin kardeşim ?

aleranol

aleranol

Üye
Hani android mükemmel şekilde tam özellikleriyle çalışmıyor diye hatırlıyorum. Hele ki n900 ün donanımını ve androidin portlandigini düşününce emin ol o android iyi olmaz. Nokia 701 çok güzel bir telefon. Bence onunla devam et çok iyi telefonlar çıkana kadar. Sonra bütçeye göre ya en iyilerden ya da iyi bir fiyat\performans telefnu alırsın

fk555897

fk555897

Üye
Bence hiç takas etme. N900'e Android yüklense bile randuman alınmaz.

messevim

messevim

Üye
256 mb ramı var sanırım n900 ün. Android symbian gibi değil sen o ramla birsey yapamazsın. Android zevkini yaşamak istiyorsan 512 mb tan aşağı inmeyeceksin. Aslında 512 ram da az

MrExpert

MrExpert

Üye
701 de kalmalısın N9 olsa belki ama n900 de olmaz.

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
    Konu Sahibi
Sağolun arkadaşlar 256 ram çok az n9 takas etmek istesem 701 le yaparlarmı ?

aleranol

aleranol

Üye
Senin para vermen gerekir. Ama eğer adam bilmeden aldiysa n9u kurtulamk istiyorsa direk takas edilebilir

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
    Konu Sahibi
Son soru :) Apple Iphone 3G S Alsam ? Mantıklımı peocawe kardeşimde çok memnn olduğunu söyledi Sizce 701 mi 3gs mi

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
    Konu Sahibi
O kadar miktar yok kardeşim .s

fk555897

fk555897

Üye
3GS'in desteği daha faxla. Nokia 701'in donanımı daha fazla ama 3GS'in de iOS farkı var.

aleranol

aleranol

Üye
3gs şu an çoğu oyunda Kasmiyor. Hem de daha iyi kalitedeki oyunlarda bile. Bence 3gs