Alınık Nokia N9

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yasin213

yasin213

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N9
Başlıkta belirttiğim gibi Nokia N9 arıyorum. Ankara içi elden alma önceliğimdir.

rufat_sau

Üye
nokia n9 siyah renk 16gb 17 ay garantili 700tl

azattt

azattt

Üye
pardon ama 700 liraya ne satıyorsun işletim sistemi bitmiş eski bir telefon Ikinci el fiyatı 700 liraya çok uçmuş

rufat_sau

Üye
pardon ama 700 liraya ne satıyorsun işletim sistemi bitmiş eski bir telefon Ikinci el fiyatı 700 liraya çok uçmuş
attigin linkdeki telefonun garantisi yok. benim telefonun 17 ay garantisi var ve kutu icerigi de tam yerinde.

azattt

azattt

Üye
ankara diye onu gönderdim yoksa garantili de vardır piyasa değeri en fazla 400 liradır yine de satan alan kişiyi Ilgilendirir ama o fiyatı veren olmaz sıfır android cihaz alınır

rufat_sau

Üye
ankara diye onu gönderdim yoksa garantili de vardır piyasa değeri en fazla 400 liradır yine de satan alan kişiyi Ilgilendirir ama o fiyatı veren olmaz sıfır android cihaz alınır
tercih meselesi. ben android sevmem mesela. sadece fiyat teklifi verdim. piyasadaki 400luk telefonlar genelde darbe almis ve garantisi sona yaklasmis ve ya hic olmayan telefonlar.

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
tercih meselesi. ben android sevmem mesela. sadece fiyat teklifi verdim. piyasadaki 400luk telefonlar genelde darbe almis ve garantisi sona yaklasmis ve ya hic olmayan telefonlar.
Şuan garantili darbesiz bir Lumia 920ler 400₺ civarında sen ölu bir telefonu 700₺ye satcaksab kolay gelsin.

• Beğen
Tepkiler: Tr_SERGEN, Aytaç-01 ve azattt
murat3702

murat3702

Üye
:( gercekten ilginc

rufat_sau

Üye
Şuan garantili darbesiz bir Lumia 920ler 400₺ civarında sen ölu bir telefonu 700₺ye satcaksab kolay gelsin.
olu dediyin telefonun benzeri yok. dizayni bile muhtesem bana gore tabi. satma niyetinde degilim cok da. ama meraklisi cikarsa diye fiyat verdim ki kendim de ucuza almamistim. lumia 920 17 ay garantiyle ciziksiz 400 tl-ye bulursan bana haber ver bi zahmet. siyah rengi olursa alirim

askımm

Üye
Fiyat .. 500 olmazmi ??

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
ilk iki resimde telefona nur inmiş :ehe
nokia n9 siyah renk 16gb 17 ay garantili 700tl
ne yaptın sen ya :kotu:
olu dediyin telefonun benzeri yok. dizayni bile muhtesem bana gore tabi. satma niyetinde degilim cok da. ama meraklisi cikarsa diye fiyat verdim ki kendim de ucuza almamistim. lumia 920 17 ay garantiyle ciziksiz 400 tl-ye bulursan bana haber ver bi zahmet. siyah rengi olursa alirim

buyur kardeş güle güle kullan :ehe

rufat_sau

Üye
neyse arkadaslar isteyen istediyi telefonu alir satar. konu acilmisti ben de fiyat verdim. fiyat kimine gore cok pahali olabilir. kimseyi zorlamiyorum. link atmak yerine attiginiz linklerdeki telefonlarla ilgilenin. sonucta benim piyasadaki en ucuz n9u satiyorum diye bi iddaam yok. her kese hayirli alisverisler

Hermaphroditos

Hermaphroditos

Üye
Nuh diyorsun Peygamber demiyorsun yav :D

rufat_sau

Üye
Nuh diyorsun Peygamber demiyorsun yav :D
:) aslinda telefonu satma niyetinde degilim. oyun uygulama cok kullanmiyorum. sadece dizaynini cok beyendiyim icin aldim. yani satarsam yine nokia n9 alicam ama 64gb-lik modelini uygun fiyata bulursam. onun da sifirini sadece bu sitede gordum---- burda da cok pahali. en az 1yil garantili temiz bi 2ci el bulursam daha uygun fiyata satarim elimdeki n9-umu ;)

• Beğen
Tepkiler: Hermaphroditos
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...