NOKIA N9 kullanmak istermisiniz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mc_mfi

Üye
    Konu Sahibi
NOKIA N9 kullanmak istermisiniz
Kısa bir zaman önce tanıtımı yapılan n950 ve n9 biliyorsunuz bu belki n9 ve n950 kullana bilirsiniz (n9 birkaç gün içinde kullanıma açılacaktır)
Mantığı aslında fiziksel anlamda bir telefonu pc niz üzerinden yönetiyorsunuz nokia nın developer lere sunmuş olduğu bir güzellik ama bundan pc nizde java nın son sürümü ile faydalanabilirsiniz ve tabiki forum nokia ya üye olmalısınız giriş yaptıkdan sonra istediğiniz telefonu seçebilirsiz daha kolay bir seçim için sağtarafdan Meego 1.2 yi seçebilirsiniz
Ekran görüntüsü (Ç)alıntı deildir.

• Beğen
Tepkiler: mert_1047, nice_legend ve pRime.

Uruloki

Uruloki

Üye
ve ilk açıldığı gün yoğunluktan kesinlikle kullanımıcaz cihazı ve teşekkürler

mc_mfi

Üye
    Konu Sahibi
bişey deil ama ben iki tanesini istila ettim zaten

Uruloki

Uruloki

Üye
aa açık mı yoksa şuan rezervasyon yapılıyor mu

mc_mfi

Üye
    Konu Sahibi
rezeryasyon var ama boşta var sa kullana bilir.

Del Rey

Del Rey

Üye
Bunlar öyle deneme deneme amaçlı konulmadı. Geliştiricilerin telefonları yoksa onlar üzerinde kendi yazılımlarını deneme yapsınlar diye konuldu. Yazılım deneme amaçlı yani. Telefon deneme için değil.

pRime.

pRime.

Üye
Teşekkürler kullanıyorum şu anda.

nice_legend

nice_legend

Üye
n9 ları kapmışlar :D

mc_mfi

Üye
    Konu Sahibi
karkedişm bilgilerin için saol ama zaten yazılıcılar telefonu kullanıp naapsın üzerinde program yapmak için yapılmış bişi sadece arayüzünü görmeniz için koydum isterseniz = >çöp kutusu

Uruloki

Uruloki

Üye
beyler merak edilen konularda cevapları buldum terminal var yine linux kodları sonra türkçe var dil olarak

• Beğen
Tepkiler: pRime.
Uruloki

Uruloki

Üye
fakat N9 da klavye durumu ne olucak terminale girdiğimizde sanal klavyemi çıkacak

• Beğen
saruman_me

saruman_me

Üye
fakat N9 da klavye durumu ne olucak terminale girdiğimizde sanal klavyemi çıkacak
benimde bu konu kafama takıldı n900 de klavye sayesinde terminalde sıkıntı çekmiyorduk umarım n9 dada çekmeyiz ki adamlar illa bi çözüm yolunu bulmuştur nihayetinde linux:oke:

• Beğen
Uruloki

Uruloki

Üye
illa ki abi büyük ihtimal sanal klavye çıkar aslında hızlı olsa bayağı deneyeceğimiz şeyler olurdu fakat internet yavaş

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt