Nokia n85 orginal siyah n series 1 teması lazım n79 için

Sponsorlu Bağlantılar

ELECTRONİC

ELECTRONİC

Üye
    Konu Sahibi
Nokia n85 orginal siyah n series 1 teması lazım n79 için
Nokianın koyu siyah olarak n85 cihazına koydugu o n series 1 teması lazım n85 dekinin bire bir aynısı acele bulup ekleyen olursa sevınırım yanlız bire bir aynı olucak cunku n82 ve n96 dakınler elımde mevcut sadece n85 ınkı lazım koyu siyak ve kesıklı olan tema n series1 tesekkuler diycem ama demıom ekleyen olursa ederis gerci bi allahın kuluda bakmaz ama ne yaparsın bys

• Beğen
Tepkiler: seyf-23 ve C01aY

e_korn

e_korn

Üye
ben bu konuyu nasıl görmemişim ya??? hiç yakıştıramadım kendime

bak bende ne var:

GkHnZn

Üye
Ben de Nseries3 temasını arıyorum, siyah-pembe olan N85 teması.. yine n79 için :)

e_korn

e_korn

Üye
Of işte o bende de yok ama bulursam eklerim

GkHnZn

Üye
Benim aramadığım taramadığım yer kalmadı, artık n85 kullananlardan bekliyoruz.

ELECTRONİC

ELECTRONİC

Üye
    Konu Sahibi
Ben de Nseries3 temasını arıyorum, siyah-pembe olan N85 teması.. yine n79 için :)
Bende kurulum var msn eklersen yollarım kardesım sıteye eklemek ugrastırır cok bu arada diğer kardesıme ayrıca çok teskkurler ellerıne saglık saygılar by

--------------- Ekleme ---------------

bak bende ne var:

Çok çok saol kanka konuyu açalı kaç ay oldu bi allahın kulu yazmadı sen gordun eline saglık by:oke:

--------------- Ekleme ---------------

bak bende ne var:

Mahasef kaptan eror verıo cok fena yine olmadı abska siteden eklesen yada msnden atsan fılan olamzmı :D by

burakkara

Üye
bnde n79 war ama 1 türlü tema inderemiyom
:agla

e_korn

e_korn

Üye
Uzun zamandır cepten giriyorum nete ama temalar mail yoluyla hedefine ulaştı en kısa zamanda tekrar buraya ekleyeceğim

gandalfmusti

Üye
arkadaşlar banada n85 in siyah temasını n79 için yollarmısınız link kırık

Lord_oF_Dark

Lord_oF_Dark

Üye
n 85 orjinal temasını bulmak çok zor banada çok lazım yaa elinde olan biri varsa.lütfen verebilirmi şimdiden tşk

mmzzkk

mmzzkk

Üye
rapid error veriyor !! :(..

haakkii

Üye
arkadaslar has gusel koydunus temaları ama ındırremıyorus nasıl oluyo bu ıs anlamadımm :S

mhmtozturk

mhmtozturk

Üye
teşekürler arkadaşlar.

aykuttaze

aykuttaze

Üye
link çalışmıo beyler

isa__51

Üye
saolun arkadaşlşar

ELECTRONİC

ELECTRONİC

Üye
    Konu Sahibi
E-korn a tesekkurler onun sayesınde n85 ınde temaları artık bizde iyi forumlar by:oke:

Üst Alt