Nokia N80-Nokia 5610 XM-Nokia 5700 XM => Hangisini tavsiye edersiniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
FenerbahceMKA

FenerbahceMKA

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N80-Nokia 5610 XM-Nokia 5700 XM => Hangisini tavsiye edersiniz ?
Arkadaşlar malum şimdi bayramda geldi harçlıklarımıda tamamen hazırladık topladık şimdi sıra qeldi telefon almaya :ehe :kop: Şimdi bana kalırsa N80 özellik olarak 2sinide geçer -- 5610 çok şık ve özellik olarak N80 den sadece wi-fi eksik -- 5700 'ında dizaynı beni kendine çekiyor mükkemmel bi dizayn var ve bununla 5610'un arasında özellik farkı yok
Ben telefonda Sürekli internete girerim , 3g özelliklerinin hepsini kulanırım (mobilvizyon-görüntülü konuşma vb.) -- video yükler izlerim -- çok mesaj çekerim ...
BENİM ARADIKLARIM BUNLAR TAVSİYE SİZE KALMIŞ :) :) :) :)

• Beğen
Tepkiler: Nokia MaxiCep

MyDownLoaD

MyDownLoaD

Üye
bütçeni tam olarak söylersen daha fazla yardımcı olabilirim.

FenerbahceMKA

FenerbahceMKA

Üye
    Konu Sahibi
Hepsi için 2. el düşünüyorum bir telefoncu arkadşım var oradan alıcağım ama ben sana 150--250 arasıyı diyim ...

futbol123

futbol123

Üye
en iyisi 5700xm ben kullanıyorum harika telefon birtek wifi yok ama harika telefon 8gb ı rahat kaldırıyor hiç kasma yok n80 5700ın yanında takoz kalıyor.. 5610da güzel telefon ama s40 java olması kötü bnce 5700 al..

FenerbahceMKA

FenerbahceMKA

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler ewet bende n80'i elime aldıktan sonra telefondan biraz soğudum gerçekten ancak 5610 da da o geçiş kızağı çok hoş . Pfff kararsızım :) :) :) bide 5610da 3.2ymiş kamerası :S :S

futbol123

futbol123

Üye
5700 daha iyi symbian 9.2 v3.1
369mhz işlemci hızı
8gb hafıza kartını rahat kaldırıyor 5610 a taksan donar makine
hem fiyatıda uygun karar senin bnce 5700 al

FenerbahceMKA

FenerbahceMKA

Üye
    Konu Sahibi
Tamam da işte asıl mesele 5700 bulablmek :D :D :D :D :D

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaşlar ankarada herhangi bir yerde 5700 gören varsa bildirin alınacaktır ...

ve çok afedersiniz dalınlığıma gelmiş moderatör arkadaş şunu bi karşılaştırmalara taşırmısın acaba ??

MyDownLoaD

MyDownLoaD

Üye
5700 çok iyi bir telefon özlliklerine bakılırsa ama bence biraz daha para biriktir daha sağlam ürünler al.

Captain

Üye
Arkadaşlar malum şimdi bayramda geldi harçlıklarımıda tamamen hazırladık topladık şimdi sıra qeldi telefon almaya :ehe :kop: Şimdi bana kalırsa N80 özellik olarak 2sinide geçer -- 5610 çok şık ve özellik olarak N80 den sadece wi-fi eksik -- 5700 'ında dizaynı beni kendine çekiyor mükkemmel bi dizayn var ve bununla 5610'un arasında özellik farkı yok
Ben telefonda Sürekli internete girerim , 3g özelliklerinin hepsini kulanırım (mobilvizyon-görüntülü konuşma vb.) -- video yükler izlerim -- çok mesaj çekerim ...
BENİM ARADIKLARIM BUNLAR TAVSİYE SİZE KALMIŞ :) :) :) :)

arkadaş dün konuyu açmış bgun N96 sı var almış galiba telefonu :)

FenerbahceMKA

FenerbahceMKA

Üye
    Konu Sahibi
Hayır almadım 2. bi hat gerekiyor n96 nın yanına 2. bi telefon alıcam bu gün ankara telefoncular çarşısından hadi hayırlısı hangisi denk gelirse arkadaşın telefoncusu 3 telefonuda sattı :D :D şansa gezicez artık artık... :D

[ı][sıze=4]5610 xm alınmıştır yardım eden herkeze teşekkürler...[/sıze][/ı]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...