Nokia N8 yardım

• 4 Nisan 2013
  • 697 Okunma
  • 12 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar bugün telefonu mu nokia n8 ile takas yapacağım. kısmetse hafta sonuna kadar elimde olur. n8 in olmazsa olmazı dediğiniz programlar hangileri ?

ben eski symbian kullanıcısıyım. eskiden smartsentting, x plore, core player gibi uygulamalar telefonun olmazsa olmazıydı.

önerebileceğiniz oyun ve programları bekliyorum.

yardımcı olmanız dileğiyle hayırlı forumlar..:oke:

Yazan: messevim
    heamvivna bunu beğendi.
  2. evet ya.. ben de de n8 var ama hiç anlamıyorum bu program olayını. n8 de yaptığım iki şey var. 1- konuşma 2- fotoğraf çekme.

3. olmazsa olmaz hack ve joslogh mod bunlar zorunlu gibi geriye uygulamalar kalıyor benim telden ön izlemeler ekliyim belki işine yarar :)

Nokia N8 yardım İndir

4. twitter kullanıyorsanız da tweetian'ı facebook için de fmobi programlarını öneririm bende :)

5. joslogh u anlamadım ilk sizden duyuyorum. bu ne işe yarar ? ayrıca fotoğrafları inceledim maşallahi var telefonun. yok yok .:) tel elime geçsin sana özelden ulaşırım..:7)

- - - Eklendi - - -

tamamdir. var mi başka önerisi olan.:.)

yaren_dede bunu beğendi.
  6. nokia internet radio yu mutlaka yükle,internet üzerinden radyo dinlemek için.

kendi tarayıcısında iş yok. o yüzden opera mini yüklemeni tavsiye ederim.

7. radio fazla dinlemem zaten ama yinede yüklerim ara sıra maç dinlerim belki.

opera her telefonda olmaz sa olmaz lar dan.:)

8. opera mini traş... benim açtığım konu var opera mobile fast mod onu kullanabilirsin miniden daha hızlı :)

9. link atın gelince onu kullanyım öyleyse ben..:)

10. dragon sight screen shot (türkçesi mevcut)
    opera
    whatsapp
    nimbuz*
    skype*
    shazam
    rom patcher
    xplore
    cutephone
    mr app lock
    total recall
    qcall 3
    audio rec pro
    smart notes

Benim listem bu. Bunlara artı olarak oyunlar var onlarda sana kalmış.

Biraz kullan telefonunu sonra CFW at. Baya iyi oluyor.

Hack kesinlikle gerekli. Hacksiz tel = kanatsız uçaktır bence.

11. tamamdir. listeye alındı. en son n95 ve n73u hack lemistim.bakalım n8 i hack leyebilecek miyim. kardeşim peki cfw tam olarak ne oluyor ne işe yarıyor ?

- - - Eklendi - - -

tamamdir. listeye alındı. en son n95 ve n73u hack lemistim.bakalım n8 i hack leyebilecek miyim. kardeşim peki cfw tam olarak ne oluyor ne işe yarıyor ?

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/10/2018 - 07:40