Nokia n8 tintin yardim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
volnes

volnes

Üye
    Konu Sahibi
Nokia n8 tintin yardim
Merhaba ben n8 kullanicisiyim Uzun zamandir guzel bir oyun ariyordum tintin i gorunce yukledim heycanla fakat oyun acilirken 2.loading kisminda donuyor kaliyor genellikle 1kere acabildim oyunu o zamanda oyun icinde cok kasiyodu ben de ufak bi arastirma yaptim nette butelefonun pil omrunu uzatmak icin islemcisinin 800 den dusuruldugu yaziyodu bu telefonda bu oyunu oynayabilirmiyim mumkunse neler yapmam gerek overclock mumkunmu oluyorsa nasil yapiliyor tesekkurler simdiden yardiminizi bekliyorum. Telefonum hackli degil.

• Beğen
Tepkiler: sercaR

Kayahan14

Kayahan14

Üye
atmasi cok normal sadece sende deil herkesde oyle oyun 603 -701 gibi telefonlar icin cikarildi

achambo

achambo

Üye
ben oynadım ama çöl bölümünden sonrası açılmıyor
bir de telefonu kapat aç dene

kcr

Üye
Merhaba ben n8 kullanicisiyim Uzun zamandir guzel bir oyun ariyordum tintin i gorunce yukledim heycanla fakat oyun acilirken 2.loading kisminda donuyor kaliyor genellikle 1kere acabildim oyunu o zamanda oyun icinde cok kasiyodu ben de ufak bi arastirma yaptim nette butelefonun pil omrunu uzatmak icin islemcisinin 800 den dusuruldugu yaziyodu bu telefonda bu oyunu oynayabilirmiyim mumkunse neler yapmam gerek overclock mumkunmu oluyorsa nasil yapiliyor tesekkurler simdiden yardiminizi bekliyorum. Telefonum hackli degil.

Overlock riskli bir iş. Pc'lerde bile garantisi yok. Hızlandıracağım derken pc tamamen kullanılamaz hale gelebiliyor. Mobil cihazlar için mümkün olsa bile bataryayı çabuk bitirmesinin yanında işlemciyi zorlayacağının ve bunun belli bir süre sonra diğer muhtemel arızalara yol açacağının da farkındasın değil mi?

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Overlock riskli bir iş. Pc'lerde bile garantisi yok. Hızlandıracağım derken pc tamamen kullanılamaz hale gelebiliyor. Mobil cihazlar için mümkün olsa bile bataryayı çabuk bitirmesinin yanında işlemciyi zorlayacağının ve bunun belli bir süre sonra diğer muhtemel arızalara yol açacağının da farkındasın değil mi?

çok doğru

MaxipmaN

Üye
güzel oyunlar sorunlu symbianda asphalt kasıyo dalton reloaded hastasıyım kasıyo,mega jump donuyo severek almıştım telefonu yazık

Kayahan14

Kayahan14

Üye
güzel oyunlar sorunlu symbianda asphalt kasıyo dalton reloaded hastasıyım kasıyo,mega jump donuyo severek almıştım telefonu yazık

mega jump u ilk senden duyuyorum ve 22 mb allah razı olsun

volnes

volnes

Üye
    Konu Sahibi
Gerçekten bu telefonda severek oynayabildiğim tek oyun dungeon hunter2 oldu . order chaos oynamak istiyordum o da hayal i pad almayi dusunuyorum artık o oyunu gördükden sonra

juniper5252

Üye
Arkadaşlar kendi bulduğum bir çözüm var eger megajump telefonunuzda oynarken donuyorsa ilk acildiginda play yazan ekran yani playin yanında ses acça kapama için bir yer var ilk önce sesi acin sonra tekrar kapatın sonrada playa basin yani sesi aç kapa sonra play tıkla oyun daha donmayacatır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt