nokia n8 mi nokia 701 mi almalıyım yardım edin kararsız kaldım ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

meto5959

Üye
    Konu Sahibi
nokia n8 mi nokia 701 mi almalıyım yardım edin kararsız kaldım ?
nokia n8 mi nokia 701 mi almalıyım yardım edin kararsız kaldım ?:ah

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Bence 701 al dostum.

komando04

komando04

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]ikiside güzel telefon ama bence n8 daha cazip[/SIZE][/COLOR]

ANIL

ANIL

Admin
Benim için kamera o kadar da önemli değil diyorsan, hızlı ve yeni güncellemelerle daha iyi bir telefon istiyorsan 701 almalısın.

FastBreaker

FastBreaker

Üye
701 daha iyi bi telefon ama kamerayı aşırı çok kullanırım diyorsan n8

jdmsaint

jdmsaint

Üye
kardeşim bende c7 var 701 ile aynı tip.Geçen adamın elinde n8 gördüm. Elde tutunca n8 daha estetik kalıyor :)

FastBreaker

FastBreaker

Üye
evet öyle aslında,ben arada kılıfından çıkarıyorum o zaman bi daha seviyorum telefonu :P kılıfla biraz kaba oluyo

aliosman166

aliosman166

Üye
kullanım amacına bağlı fotoğraf çekimi ve klasik kullanım istiyorsan n8 ama güncellemeli hızlı bir telefon istiyorsan 701

MaxipmaN

Üye
701

caglar b

caglar b

Üye
eger kamera ile işin yoksa 701 veya 603 al

sefaturut

Üye
Arkadaşlar öyle yorum yapıyosunuzki sanki 701 de kamera yok 8 mpx kamera ile çok güzel görüntüler elde edebiliyoruz tamam 12 daha iyi ama 8 de az değil

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Arkadaşlar öyle yorum yapıyosunuzki sanki 701 de kamera yok 8 mpx kamera ile çok güzel görüntüler elde edebiliyoruz tamam 12 daha iyi ama 8 de az değil

Arkadasim cozunurluktur mp. 701 in kamera 12 mp olsa n8 yine ezer gecer. Cunku n8 kamerasinin lensi daha kaliteli ve auto focus var. 701le cektigin resimdeki sayfadaki yazilari okuyamayacaksin.

701 i ezmiyorum. N8in cpu 680 MHz ama 701 in 1,3 GHz. Neredeyse 2 kati ki gercekten cok hizli bir telefon.Ayrica yakinda gelecek olan FP2 guncellemesini alacak olan bir cihaz.N8 e ise FP1 in gelecegi mechul.

Herneyse arkadasim ben sadece fikrimi soyledim daha once belirttigim gibi 701 almani isterdim. Sen iyice bir arastir cevrendekilerde varsa bir bak telefona. Kararini vermen zor olcak ikiside guzel telefonlar :)

aliosman166

aliosman166

Üye
Arkadasim cozunurluktur mp. 701 in kamera 12 mp olsa n8 yine ezer gecer. Cunku n8 kamerasinin lensi daha kaliteli ve auto focus var. 701le cektigin resimdeki sayfadaki yazilari okuyamayacaksin.

701 i ezmiyorum. N8in cpu 680 MHz ama 701 in 1,3 GHz. Neredeyse 2 kati ki gercekten cok hizli bir telefon.Ayrica yakinda gelecek olan FP2 guncellemesini alacak olan bir cihaz.N8 e ise FP1 in gelecegi mechul.

Herneyse arkadasim ben sadece fikrimi soyledim daha once belirttigim gibi 701 almani isterdim. Sen iyice bir arastir cevrendekilerde varsa bir bak telefona. Kararini vermen zor olcak ikiside guzel telefonlar :)
nokia küçük bir auto fokus u neden esirger ki şu telefondan..
Cevap basit: tabiki diğer telefonların da satılması için.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Bu kararı sen vericeksin dersenki 701mi alayım galaxy s3'mü herkes s3 der çünkü 701'den her yönden üstün ama şimdi n8 dediğin zaman kişiye göre değişir adamın biri benim için kamera önemli der n8 alır başka bir adam ya kamerayla işim yok fotoğraf meraklısı değilim çeksin yeter çok profesyonel olmasın önemli değil telefon hızlı olsun der 701 alır:) işte bu yüzden seçimi sen yapacaksın eğer kameraya öncelik veriyorsan n8 al ama onun dışında hızlı olsun kasmasın güncelleme desteğini biraz daha alsın daha yeni bir model olaun derseb 701 :)

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
kamera benim için sorun değil diyorsan tabi ki geç :):) ama korkma yine de iyi çekim yapıyor macro mod falan yok :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt