nokia n8 (kvk )alırsam sonsu döngüsel hata yaşamıyacağım söyleniyor. :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aagkn

aagkn

Üye
    Konu Sahibi
nokia n8 (kvk )alırsam sonsu döngüsel hata yaşamıyacağım söyleniyor. :)
arkadaşlar tam 1 aydır n8 almayı düşünüyorum ve bunun için internette araştırma yapıyorum bu sonsuz döngüsel hata bir çok kişinin sorunu olduğunu gördüm ve okudum bunun için biraz daha beklemelimiyim (en azından ilk güncelleme çıkana kadar) yoksa KVK nın (telefonları sorunsuz çıkıyor deniliyor) cihazını alsam sorun olurmu onu öğrene bilirmiyim şimdiden teşekkürler bu arada telefunun sorunlu olması bile n8 denvazgeçmemi engelleyemedi sadece geciktirdi :) :aman2:

--------------- Ekleme ---------------

bu konu hakkında bilgi alabileceğim kimse yokmu

• Beğen
Tepkiler: fbfederer

bjkstormbjk

bjkstormbjk

Üye
Piyasada Sorunlu sürümün kaldığını sanmıyorum... Bende alırken çok düşündüm.. çektim besmeleyi gittim aldım :D Şİmdilik hiç bi sorun yok..
alırken üretildiği yere mutlaka bag made in finland yazıyosa iyidir.. bide alırken mağazada hattını tak bi kaç uygulama çalıştır .. telefonu biraz kasmaya çalış.. bi sorun çıkacağını sanmam ..
haa çok acelem yok diyosan yeni sürümü bekle..

aagkn

aagkn

Üye
    Konu Sahibi
Piyasada Sorunlu sürümün kaldığını sanmıyorum... Bende alırken çok düşündüm.. çektim besmeleyi gittim aldım :D Şİmdilik hiç bi sorun yok..
alırken üretildiği yere mutlaka bag made in finland yazıyosa iyidir.. bide alırken mağazada hattını tak bi kaç uygulama çalıştır .. telefonu biraz kasmaya çalış.. bi sorun çıkacağını sanmam ..
haa çok acelem yok diyosan yeni sürümü bekle..

aslında almak için sabırsızlanıyorum fakat yinede tedirginim sen nereden aldın veya tavsiye ettiğin biryer varmı şimdiden teşekkürler arkadaşım :aman2::aman2::aman2:

bu arada yeni sürüm nezaman çıkar acaba

bjkstormbjk

bjkstormbjk

Üye
ben özellikle nokia shoptan aldım.. Başka yerlerde n8 varken almadım nokia shopta sıraya girdim 1 hafta bekledim.. Bence sende nokia shoptan al

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Nokia shop veya Turkcell mağazalarından almanı öneririm . Onun dışında kesinlikle hiçbiryerden alma . Ayrıca arkadaşa katılıyorum . Made in Finland yazması iyidir . Almak istiyorsan hiç durma derim çünkü artık sorunlu üretim kaldığını sanmam . Ayrıca güncellemenin Ocak ayının ilk günlerinde çıkacağı söyleniyor . Telefonu eline alınca bambaşka dokunma hassasiyeti bambaşka . Titreşim bambaşka . Hele hele film izlemek ve oyun oynamak pahabiçilemez .d

venusutarit

venusutarit

Üye
Şarj girişinin altında üretim yeri yazıyor dikkat

fbfederer

Üye
bence hiç düşünme sende istediğini yapma özgürlüğünden mahrum kalma :) hemen al

rapman

rapman

Üye
bence de daha beklemenin alemi yok telefon çıkalı epey oldu sorunlu seri geri toplanmıştır :oke:

aagkn

aagkn

Üye
    Konu Sahibi
Bu gun turkcell tım den fıyat sldım 1100 tl fıyat verdıler acaba zammı geldı bu telefon 1000 tl degılmı ya nokıa shop fıyatı nedır acaba

betoner

betoner

Üye
02.12.2010 da N8 aldım. Şimdiye kadar reset atma, kilitlenme vs. hiç sorun yaşamadım. 991,29 TL hepsi burada dan almıştım.

SilentOne

SilentOne

Üye
bnce ocak ayından sonra al

Rich4arD

Rich4arD

Üye
960 TL Ye Turkcell Den aldım .

aagkn

aagkn

Üye
    Konu Sahibi
ozaman araştırmak lazım sabit fiyat yok :sinir:sinir

franzliszt

franzliszt

Üye
950 tl den 1250 ye kadar yolu var fiyat ucuzsa teşhir cihazı olup olmadığınıda sorunuz , kvk danda başka yerdende alsanız belli olmuyor çıktıkça yeniliyorlar . çok satılan ikinci üçüncü partileri getiren yerlerden bulmak lazım büyük şirketleri firmaları mağazaları tercih edin bence çünkü satış oranları çok olucağından yeni partiler gelicektir ve sorun oranı düşecektir diye umuyorum.

aagkn

aagkn

Üye
    Konu Sahibi
950 tl den 1250 ye kadar yolu var fiyat ucuzsa teşhir cihazı olup olmadığınıda sorunuz , kvk danda başka yerdende alsanız belli olmuyor çıktıkça yeniliyorlar . çok satılan ikinci üçüncü partileri getiren yerlerden bulmak lazım büyük şirketleri firmaları mağazaları tercih edin bence çünkü satış oranları çok olucağından yeni partiler gelicektir ve sorun oranı düşecektir diye umuyorum.
çok mantıklı konuşmuşsun arkadaşım teşekkür ederim ,ozaman dediğini yapmak için nok,ia shoplardakn almak lazım herhalde orada sirşkülasyon çok dah fazçla oluyordur herhalde :)

çok mantıklı konuşmuşsun arkadaşım teşekkür ederim ,ozaman dediğini yapmak için nokia shoplardan almak lazım herhalde orada sirkülasyon çok daha fazçla oluyordur herhalde :)

franzliszt

franzliszt

Üye
çok mantıklı konuşmuşsun arkadaşım teşekkür ederim ,ozaman dediğini yapmak için nok,ia shoplardakn almak lazım herhalde orada sirşkülasyon çok dah fazçla oluyordur herhalde :)

çok mantıklı konuşmuşsun arkadaşım teşekkür ederim ,ozaman dediğini yapmak için nokia shoplardan almak lazım herhalde orada sirkülasyon çok daha fazçla oluyordur herhalde :)

nedemek yardım edebildiysek ne mutlu , nokia shop dan alırsan ve sorun çıkarsa değiştirmende kolay olur hem :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt