Nokia N8 e klavye mouse bağlama

• 23 Nisan 2011
  • 2512 Okunma
  • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. [video=youtube;_AZh1X2Vj_0]http://www.youtube.com/watch?v=_AZh1X2Vj_0&feature=related[/video]
    Bilgisayardan Farkı yok :D

Yazan: ceranteam
  2. ama bu kalavye ve fare almak bize 200 tlyi bulur

3. bilgisayardan farkı yok demişin war bence hd video attım pc ye aç dedim reset tekrar aç dedim dondu ben reset attım tekrar denedim ekran kapandı gelmiyor ama ses geliyordu :D

4. ben bu klavyeden almayı düşünüyorum. Acaba bunu nerden ve ne kadara temin edebilirim bilen var mı? Bir de bu klavye ş,i,ö,ç,ğ,ü gibi türkçe karakterleri desteklemiyor herhalde destekleyeni var mıdır?

5. merhaba arkadaşlar benim bir sorum olacak örneğin internete girince Facebook tüm siteyi göster diyorum yüklemeye başladığı zaman hafıza dolu uyarısı geliyor arka planda çalışan bişeyde yok kapanıyor nasıl bir çare bulabilirim buna ?

6. telefonun hafızasını bosalt meletim kardeş

7. evinizdeki masa üstü klavyesinide kullanabilirsiniz ben arada bir deniyorum mesajlaşmak için hoş oluyor mauseye gelice hiç gerek yok mauseye ekran dokunmatikya gerek yok bence masuda taktım hiç bir haz alamadım illa mavidiş kullanmaya gerek yok kutunun içindeki usb aparatı ile klavyeyi bağlayabilirsiniz
    not: bunu yaparken telefonunuz şarza takılı olsun klavye tam güç alsın diye zira denemezseniz klavye bi zaman sonra kapanıyor

8. gittidiyorda mini klavye var :oke:
    dediğin gibi türkçe karakterler yok :(
    olsa bende alıcaktım

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
14/11/2018 - 23:20