Nokıa N72 Yardım (Programlar)

Sponsorlu Bağlantılar

ertu5252

Üye
    Konu Sahibi
Nokıa N72 Yardım (Programlar)
Arkadaşlar N72 cep telefonu aldım ama telefonun kendinden olan programlarının bazıları yok, bunlar; öğretici, catalogs, www, lifeblog, organizer, securıty, adobe pdf, quıck world, quıck poınt, info prınt, quıck sheet, b.k, wireless geri yükleyebilirmiyim? Yardımcı olursanız sevinirim..

• Beğen
Tepkiler: bi41 ve badboy____

toprakumit

toprakumit

Üye
Kardeşim N72 de wirless yok... Bide telefonun çin malı değil değilmi çünkü bende n72 vardı ve çin malıydı o zaman atamazsın fakat orjinal nokia ise indirme diye bir bölüm var oraya gir ve seçeneklerden katagorileri yenileyi tıkla, istediğin programlar orada mevcut teker teker indirirsin ;)

ertu5252

Üye
    Konu Sahibi
wirelees klavye die bi program gördüm yanılıyoda olabilirim.. Telefon çin malı değil bu indirme nerde bilgi verebilirmisin??

toprakumit

toprakumit

Üye
Menüde yada uygulama klasörünün içinde... Ve senin dediğin wireless klavye sadece wireless 'i olan klavyeler için kullanılan bir program ve n73 te wireless olmadığı için senin işine yaramaz ;)

ertu5252

Üye
    Konu Sahibi
teşekkrüler verdiğin bilgi için ama öle bişi yok :S :S

toprakumit

toprakumit

Üye
nasıl öle bişi yok sen indirme programından onuda indirip kurabilirsin ama bir verim alacağını sanmam.... Teşekkürler kardeşim :oke:

mservank

mservank

Üye
Sen bluetooth lu klavyedne bahsediyorsun sanırım.O programları
burada bulabilirsin.

toprakumit

toprakumit

Üye
Yok ondan bahsetmiyorum wireless klavyesinden. Tabi senin dediğin gibide sayılır fakat wireless lerde çalışıyor blutoothu kabul etmiyor.

mservank

mservank

Üye

Dediğin program bu ise bulmaya çalışırım.Başka benzeri program bilmiyorum.

diğerlerini verdiğim sitede bulabilirsin osrun çıkarsa yazarsın;)

ertu5252

Üye
    Konu Sahibi
Sanada çok teşekkür ederim..:) Çoğunu buldum bir kaçı kaldı onlar için yardımcı olabilrmisin?

toprakumit

toprakumit

Üye
sen yaz programları ben bulurum sana ;)

ertu5252

Üye
    Konu Sahibi
Kalan programlar; öğretici, catologs, www, organizer, security.. :)

mservank

mservank

Üye
n70 iin ama işini görebilir sanırım

mahmutli_35

mahmutli_35

Üye
biladerim bANA N72 CİHAZ İÇİN SMARTCOM PRO PROĞRAMI AYARLA Bİ ZAHMET OK PAZAR GÜNÜ GİRERİM HELETT

serkan koyuncu

serkan koyuncu

Üye
arkadaşlar benim problemim video izlerken tamamını izleyemiyorum videolar kapanıyor

rdvny

Üye

burdada bulabilirsin

takmaz

Üye
[ımg]http://img364.imageshack.us/img364/2677/screenshot0029nr3.jpg[/ımg]
dediğin program bu ise bulmaya çalışırım.başka benzeri program bilmiyorum.

diğerlerini verdiğim sitede bulabilirsin osrun çıkarsa yazarsın;)
slm arkadaşım bu link indiremiyorum yardımcı olurmusun

takmaz

Üye
slm arkadaşlar bna acil adobe flash player lazım:box

--------------- Ekleme ---------------

n72 ye

slm arkdşlr n72 ye adobe flash player lazım nasıl bulucam yardımcı olurmusunuz:box

celever

Üye
kardesım kolay gelsın.. benım gelen aramaları engelleme şifresini unuttum o şifreti nasıl kırabılırım acaba model N72 yardımcı olursan sevınırım...

en yakın zamanda halledersen sevınırım tekrardan kolay gelsın

rdvny

Üye
saol

Üst Alt