nokia n70 Ultra mp3 sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

manisalee45

Üye
    Konu Sahibi
nokia n70 Ultra mp3 sorunu
önceliqLe Selamın Aleyküm Arkadaslar Bn ne zmndır bu sorunu aradm aradm bulamadm Nolursunuz yardımcı olun cok ısıme yarıyacak cevap bnde Ultra Mp3 Programı war ve telefonuma kurdm aç dediğimde GüveNlik uyarısı Sağlayıcı doğrulanamıyor . Yinede Devam edilsnmi dior evet diyorum.. sonra Ultra mp3 yüklesinmi dior evt dıormsonra yükle dedim tel hafızası ve Mmc dıor tel hafızası dıyorum.. Skins (83kb) Demos (141kb) dıyor tlf pek anlamam aslında yükle diorm

- This version of player will work for 15 minutes of music.playback,than you must buy the application and enter valid license .If you already purchased the license , please navigate to the menu, choose register item, and enter your license .by clicking Ok you agree to conditions of this agreement and you may install and examine -
bu yazı gelıyor karsıma tamam Dıyorum yüklüyorr.. Ve yükleme tamamlandı dıyor Ama Şarkıyı actıqımda Hala Aynı mp3 programı eskısı yani Ultra mp3 Diil bu sorunu nasıl çözerim nolur yardm :(

--------------- Ekleme ---------------

Imeı no bu : 352753011787650

Da®kness

Da®kness

Üye
Yüklediğin program tam sürüm değil. Tam sürüm kullanmak için lisans satın almanı söylüyor. Sanırım 15 dakikalık oynattıktan sonra tamamen oynatamaz hale geliyor. Yazanlardan anladıklarım bunlar. Bence N70'in kendi müzik caları daha güzel... Bu arada mesajını tekrar düzenle ve imei numaranı sil. Sayfada böyle paylaşman doğru değil . imei ile alakalı bir sorun değil bu kardeşim :oke:

JayJayyy

Üye
ultra mp3 e gir ordan dinle.şarkıya tıklarsan kendi playeri açar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt