nokia n 8 hangı hafıza kartı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

anlamamki

Üye
    Konu Sahibi
nokia n 8 hangı hafıza kartı?
slm
arkadaslar 32 cgbyt lık kart almak ıstıyorum video cekımı ve fılım felan ızlemek ıcın en uygun en kullanıslı vede nerden temın edebılırım cumartesı ıstanbula gıdecem almak ıcın saygılarımla....

apobaba1234

apobaba1234

Üye
35gb lik hafiza karti yok malesed 32 var ama onuda 180-200 den asagi alamazsin

anlamamki

Üye
    Konu Sahibi
apobaba1234

apobaba1234

Üye
classin yuksek olmasi karta bilgi aktariminin.hizini belirtir class4 fena sayilmaz.ama tabiki 6 daha iyidir ama fiyati etkiler

--------------- Ekleme ---------------

bide oyle her yerde bulamazsin ben teknosada en fazla 16gb bulmustum oda 100tl civariydi

anlamamki

Üye
    Konu Sahibi

burdakılerden hangısı alınmalı acaba saygılar....

apobaba1234

apobaba1234

Üye
en ustteki zaten olmz cubku o sd sana microsd lazim class 6 olursa daha iyi olur

anlamamki

Üye
    Konu Sahibi
ADATA 32GB Class4 Micro SDHC %100 ORJİNAL A-DATA

o zaman bu olur dımı artı bunlarda class 6 varmıkı?

apobaba1234

apobaba1234

Üye
olmaz iste o sd sana microsd olur sadece

Anußis

Anußis

Üye
ben 2 yıl önce aldıgım 5800daki 8gbyi şimdi n8e kullanıyorum :D nereden nereye valla 24 gb toplamda yetiyorda artıyor zaten 560 tl verdim bh905 kulaklıga 32 gb kart alırsam bu telefona mübarek 6 çekirdekli bir bilgsayardan daha fazla yatırım yapmış oalcagım :D

intoman

intoman

Üye
bende 4 gb toshiba microsd sdhc class4 aldım
bazı sitelerde 8-16-32 gb satılan kartlar 1-2 gb oluyor yazılımla sanki 16 gb miş gibi gözüküyor ama dosyaları açmıyor bu konuya dikkat edin bu sahte kartların markası genelde kingston oluyor siz toshiba yada sandisc markasını tercih edin .

cepanokia

cepanokia

Üye
nokia orijinal ürünü.. blasterli( orijinal kutusunda ) class6 16 gb hafıza kartı ankara cepa nokia shop''da satışa sunulmuştur.
fiyat 89 tl dir.

Bilgilerinize.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...