nokia marka tel için kilit kodu kırma yöntemleri

Sponsorlu Bağlantılar

maniac61

Üye
3600slide'ye oLmuYor hiÇ biRi.

mahkum_65

Üye
n81 de olmadı yardım ecek ırı yokmu acaba:S

NoKİaHaCK

NoKİaHaCK

Üye
S.a
öncelikle konuyu açan arkadaşa çok teşekKür eDerİm.
3 yıl önce telfncu tarafından dğştrln nokia 7250i güwenlik kodunu biraz önce kırdım.
Ayrıca nokia 6822,we nokia 1100'ın da g.kodunu krdm.
Olay şu
nokia markalı cep teleFoNundan *#06#'yi tuşla,çıkan IMEI NUMARASInı bi yere yaz.
Ardndan arkadşn paylaştğı siteye gir,yazmş oldğn IMEI NUMARASInı oraya yaz,GENERATE CODE'ye tıkla,altTa çıkan kod senin güwenlik kodun.

fos4luiandeyson

fos4luiandeyson

Üye
yontem1 de term of ... Sayfasına bakma klonlanıyor yontem 3 oluyor reis yazmstı

oktay biçer

oktay biçer

Üye
[/COLOR]YÖNTEM-3 : [/FONT][/I][/B](symbian işletim sistemi olan telefonlar için kesin çözüm)
Açıklama: kilit kodu sıfırlama.

birde bunu çalıştıracak proğram lazım galiba n 73de omadı.. yinede yardım için çok teşekkürler..

fos4luiandeyson

fos4luiandeyson

Üye
şimdi denedim olmuor

nehir89

Üye
arkadaşım programı indirmeye çlışıyorum ama virüslü diyor bu telefona zarar verir virüs içermeyen bir program ok mu acaba?

footwork55

Üye
Denedim ama olmadı bu ne işya bari yalan atma indirme ücretli mi? Cevap yaz bekliyorum.:nono:ben footwork 55

--------------- Ekleme ---------------

Hadi lan kimsede tık yok

ooutrage

Üye
3120 için denedim hiç biri çalışmadı

ibrahimyzci

ibrahimyzci

Üye

YÖNTEM-3 :
(symbian işletim sistemi olan telefonlar için kesin çözüm)
Açıklama: kilit kodu sıfırlama.

Alternatif Link (rapidshare)

-herhangi bir kart okuyucu yada direk telefondan hafıza kartınızın
e:/system/recogs klasörüne the-nokia-unlock.mdl dosyasını ekleyin
-kartınızı telefonunuza takın ve açın kısa bir süre sonra..
-telefonunuzu kapatıp bataryanızı telefonunuzdan çıkartın
-ardından tekrar bataryanızı takıp telefonunuzu açabilirsiniz...

-şifreniz artık:
12345

-12345 olan şifrenizi girip telefonunuzun kilitini açtıktan sonra dosyayı silip kilit kodunuzu değiştirebilirsiniz
Eğer dosyayı silmezseniz şifrenizi değiştirseniz bile telefonunuzu açıp kapattığınızda şifre yeniden 12345 olacaktır.

Not-1:
dosyayı bilgisayarınızdan telefona gönderip fexplorer ile
gerekli yere taşıdığınızda direkt olarak talimatlar gelecektir zaten
telefonunuzun ekranına ingilizce olarak.

Eğer telefon kapalıysa ne yapabiliriz Tel 6630

nokia 5800X

Üye
kilitli bi telefona nasıl program yükleyeceksinde kodu kıracaksın

esraxxxx

Üye
yok açmıyo artık nasıl bi kilitse n95 tlfonum söyledklernızn hepsnı denedm olmuyo .:(

emmi

emmi

Üye
sayfaya eklenen linkten girin oluyor nokia x6 da oldu ( he unutmadan verilen kodu girdikten sonra otomatik olarak kod 12345 oluyor bunları uygula ondan sonrada istediğin kodu gir )

piyanist19788

Üye
arkadaslar güzel yazmisiniz ama benim telefonum acilsa zaten yapacagim benim telefon nokia n95 8gb acilirken dire istedigi kon. Lock code istiyor telefon acili acilmaz bunu istiyor bazi seyleri cok denedim olmadi imeil numrasini ver numara al onuda denedim olmadi bu nasil olcak buna bi care bulan arkadaslarimiz varsa lütfen yardimci olsunlar benim tel acilinca direk bunu istiyor Lock code [email protected] yardimlarfinizi bekliyorum

elfbag

Üye
emmi arkadaş,sayfaya eklenen link derken mastercode bulma linkiyse benim X6 da işe yaramadı..diğerini yani unlock me'yi denemedim ama 3.sü virüslü ve bilgisayar indirilmesine izin vermiyor..

63urfalı

63urfalı

Üye
arkdaşlar kilt kodunun en kolay yolu NSS yükleyip ardan kırın şu ana kadar
SGH-NOKIA HEPSİNDE KIRIYOR

elfbag

Üye
unlock me sis dosyası olduğu için malesef X6 da çalışmıyor en iyisi NSS..Başta çok uğraştım nss error veriyordu ama pc suite yerine ovi suite yükleyince ve bu sitede anlatılan prosedürü izleyince olay çözüldü..artık güvenlik kodu fabrika ayarlarına geri döndü..mutluyum..Allah herkesten razı olsun..:bigstar:

yusufziya:D

Üye
c7 için yk mu ????

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar kilit kodu olmadgndan telefon açılmıyor pc suite e bağlanamıyorum.Dolayısıyla söylenen programları kullanamıyorm.hafıza kartı yöntemide olmadı çnkü recogs klasörü yok ne yapacagm bilmiyorum acil

nighthacker

Üye
erdiğin 1. taktik mantıklı ama o kadar yazı yazmışsın okudum evet. verdiğin linkte imei yazacağım bir yer bulamadım. anlıcan bi boka yaramadı verdiğin sacma tüyo

gonyalı

gonyalı

Üye
Fena hortlatmışsın konuyu :)

Üst Alt