nokia mağaza ve haritaların ismi ıngilizce oldu yardım!

Sponsorlu Bağlantılar

55lim

Üye
    Konu Sahibi
nokia mağaza ve haritaların ismi ıngilizce oldu yardım!
evet arkadaşlar nokia mağaza ve haritalar isimleri değişmiş ikonlarin altında maps ve store yazıyor nasıl değişir

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Kendi kendine olmadı herhalde yazılım mı yükledin biraz daha açıklama yap.

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
s cleaner yükledin ve tarama sonrası ıngilizce oldu sanırım.çünkü aynısı Bende de var.programı yapan arkadaş dikkat etmemiş buna sanırım sadece ıngilizce dil dosyalarını bırakmış mağaza ve haritalar için.

55lim

Üye
    Konu Sahibi
aynen dediğin gibi olmuş arkadaşım bu programı ilk defa kullandım diğer programlar böyle yapmıyordu format atana kadar böyle idare edeceğiz teşekkür ederim bilgi için

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
Ben dayanamadım format attım valla birdaha her programı yüklersem iki olsun.

vayan

Üye
Merhabalar; Telefonum Nokia e6.00 son zamanlarda, haritayı açıyorum, bir yer bulmak için kategorilere geliyorum. Bakıyorum İngilizce olmuş, Telefonu formatlayıp yeniden kuruyorum düzeliyor. 4 gün sonra bakıyorum yine İngilizce olmuş, Sadece kategoriler bölümü İngilizce oluyor, Diğer her taraf Türkçe, Hatta ayarlardan kategorileri seçmeye girdiğimde Türkçe, Nedenini bir türlü anlayamadım, bilen varsa yardımcı olursa sevinirim. (Haritaları yeniden yüklüyorum olmuyor, telefonun dilini değiştiriyorum olmuyor, o bölüm başka dile bile dönmüyor. sadece İngilizce)

bayon

Üye
uygulamaları yeniden yükleseniz( mağaza ve harita) dil dosyaları da gelmezmi ki denediniz mi ?

asigsasi

asigsasi

Üye
mobile cleaner gibi temizlik programı kullandın mı

asigsasi

asigsasi

Üye
yeniden yazılım yüklemesi gerekir

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
app rename yi indir onunla değiştirirsin isimleri