Haber Nokia Lumia1520 Teknik Özellikleri

Sponsorlu Bağlantılar

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
Harika

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Cihaz çok güzel.
Aynı özelliklerde 5 inç olanı (1320) çıkarsa direk alırım.
1520 bana göre çok büyük.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR, kayahan35 ve ÖEY
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Konuya yeni görseller eklenmiştir.

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Benim dikkatimi 720p çekim çekti. Video kaydı değilmi o, ayrıca 920 de 1080p.

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
bak ya 1080p ekran 8x kayıpsız zoom falan detaylar doğruysa 1020 den vazgeçirebilir.ekranı olsun işlemcisi ram i oy oy oy :smdance:

suyunsesi

suyunsesi

Üye
bak ya 1080p ekran 8x kayıpsız zoom falan detaylar doğruysa 1020 den vazgeçirebilir.ekranı olsun işlemcisi ram i oy oy oy :smdance:
Kayıpsız zoom 8x değil, 1.8x. Ayrıca video çekim kalitesi 720p. Beni meraklandıran kısmı neden 1080p değilde 720p. Acaba 1320de ne?

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
Kayıpsız zoom 8x değil, 1.8x. Ayrıca video çekim kalitesi 720p. Beni meraklandıran kısmı neden 1080p değilde 720p. Acaba 1320de ne?
1.8 mi bak bu olmadı işte :( video önemli değilde foto olmadı :(

alyuz41

alyuz41

Üye
Win 8 RT'mi?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: BLasTeaR ve suyunsesi
DeEenzameMan

DeEenzameMan

Üye
WP'nin daha çok yolu var abi bu donanim neye Nokia .?
Son cirpinislari demek istemiyorum ama diger firmalar 3GB ramlere geçti Nokia daha yeni adim atti. Bazi arkadaslar WP'ye o kadar guclu donanim gerekmiyor diyecek ama millet istiyor abi donanima bakiyorlar!
Ama bu cihaz guzel eger boyle ise

skynet

Üye
512MB ram ile bile yağ gibi akıcı çalışıyorken wp8 2GB ram'den fazlası şimdilik gereksiz :pro:

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR ve m542tf
Rookie66

Rookie66

Üye
512MB ram ile bile yağ gibi akıcı çalışıyorken wp8 2GB ram'den fazlası şimdilik gereksiz :pro:

Donanımdan anlamayan android kullanıcılarına cevap olaraktan yapıyorlar ve kimse anlamıyor sistemi işlemcisi kötü deyip almadığındandır diye tahmin ediyorum. Yoksa 512 konusunda çoook haklısın fazlasıyla hızlı sistem. :thumbup:

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR, skynet, caglar b ve 1 kişi daha

Üst Alt