Öneri nokıa lumıa 920 garantımı sorgulatcam maıl yoluyla ulasmam lazım acil

Sponsorlu Bağlantılar

br1903

br1903

Üye
    Konu Sahibi
nokıa lumıa 920 garantımı sorgulatcam maıl yoluyla ulasmam lazım acil
arkadşlar telefonumu takas etcem fakat adam telefonunu garantısının oldugunu göster bana dıyor bende maıl atarak ogrenıbılrımıyım öğrenirsem nasıl atcam bı yardımcı olrusanız sevınırım
telpa kvk hepsine imei gırıyorum fakat cıkmıyor + aldııgım adam maıl yoluyla ogrenmıs

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Telefonu aldığın (ilk kullanıcı isen) yerden faturanızın bir kopyasını isteyebilirsiniz.

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Şu konuya biri açıklık getirsin de ben de yararlanayım :D

Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

blackcemre

Üye
Teleservice'ye imei no'nu gönder orada sana garantinin ne zaman biteceğini yolluyorlar tam tarih olarak e-mail:[email protected]

br1903

br1903

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu aldığın (ilk kullanıcı isen) yerden faturanızın bir kopyasını isteyebilirsiniz.
bana hedıye geldigi için bilmiyorum ama garantısı vardır kesınde adama nası gosterebılrıımya telesırvıste e postaya tıklıyorum hıc bır sey olmuyor

blackcemre

Üye
bana hedıye geldigi için bilmiyorum ama garantısı vardır kesınde adama nası gosterebılrıımya telesırvıste e postaya tıklıyorum hıc bır sey olmuyor
Kardeş epostaya tuklayıp oraya granti surenmin ne kadar kaldığını öğrenmek istiyorum diye mesaj at ve imeini yaz gönder 1-2 gün içerisinde cevap yazarlar

srdrdrml

Üye
Telefonun tarayıcısından nokia sitesine gir telefonun garantide olduğunu sitem sana söylüyor menülerden bulursun

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
Nokia Care uygulamasından sorgulayabilirsiniz. Mağazadan indirip.

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
br1903

br1903

Üye
    Konu Sahibi
tama saolun

Üst Alt