Nokia Lumia 900 Türkiye'ye Ne zaman gelecek arkadaşlar???

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cinaski12

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Lumia 900 Türkiye'ye Ne zaman gelecek arkadaşlar???
Arkadaşlar lumia 900 büyük beklenti yarattı...

Sizce ne zaman gelir Türkiye ye?

Acaba yurtdışından mı getirsem çok gecikir mi?

Almanyada da henüz satışa çıkmamış sanırım...

Bilgisi olan var mı?

doctorrr

doctorrr

Üye
dur bismillah daha lumia 800 gelmedi :D

WebStyle

WebStyle

Üye
Ağustos ya da sonbahar'a doğru gelir diye tahmin ediyorum..

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Almanya da çıkacak haftaya

ekoks20

ekoks20

Üye
nokianın windows telefonları :) türkiyeye gelmiyor. bundan önceki lumialarında gelmediği gibi. sebebine gelince türkçe dil desteği deniyordu en son.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
windows phone bölümüne açaydın konuyu bari :ehe

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
lumia 900 gelmez... onun yerine 920 ve 820 gelecek... 900 de türkçe dil desteği yok

pRime.

pRime.

Üye
lumia 900 800 710 ve 610 modelleri Türkiye'de satılmayacak. Nokia, Lumia 820 ve 920 ile tanıştıracak bizleri.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
lumia 900 800 710 ve 610 modelleri Türkiye'de satılmayacak. Nokia, Lumia 820 ve 920 ile tanıştıracak bizleri.

bir bakımdan iyi yaptı ilk nesiller gelseydi almış olanlar 920 nin çıkmasıyla pişman olma ihtimali yüksekti :ehe

pRime.

pRime.

Üye
ilk nesil cihazları almanın hiçbir esprisi yok zaten. Hiç değilse bu cihazlardaki wp8in win8 uyumluluğu ve güzel özellikleri var illa ki gelişecektir.

ekoks20

ekoks20

Üye
peki ne zaman geleceği belli mi değil. Ben müşteri hizmetleri ile nisanda konuşmuştum mayısta türkiyede olacak demişti lumialar için. :)))) hala gelecek . artık sanırım umudum bitmek üzere. s3 alacak gibiyim. androide bulaşmak istemiyorum ama çare yok. simbiyandan sıkıldım. ı phone benim tarzım değil.

- - - Eklendi - - -

birde meego var yani n9 telefon güzel ama meego terkedilmiş bir işletim sistemi :))

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
pRime.

pRime.

Üye
peki ne zaman geleceği belli mi değil. Ben müşteri hizmetleri ile nisanda konuşmuştum mayısta türkiyede olacak demişti lumialar için. :)))) hala gelecek . artık sanırım umudum bitmek üzere. s3 alacak gibiyim. androide bulaşmak istemiyorum ama çare yok. simbiyandan sıkıldım. ı phone benim tarzım değil.

- - - Eklendi - - -

birde meego var yani n9 telefon güzel ama meego terkedilmiş bir işletim sistemi :))

siz 820 veya 920'yi bekleyin ilk çıkanlar Türkiye'ye gelmeyecek.

sek07

Üye
yeni lumia 920 nin kasası n9 gibi tam uyum sağlamamış 720p video sorunu ve kamerası dandik olmasa geri vermezdim telefonu :/ n9 tek kalacak bir cihaz efsane olacak artık

cinaski12

Üye
    Konu Sahibi
Ya arkadaşlar ta 4 ay önce açmıştım konuyu:P:
o zamandan bu yana çok şey değişti neden konu gündeme geldi tekrar anlamadım....
Neyse artık 920 bekliyorum herkes gibi

komando04

komando04

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]Bende 920 bekleyenlerdenim inşallah bu windows phone bölümü dolup taşacak[/SIZE][/COLOR]

babamsağolsun

babamsağolsun

Üye
lumia 920 ve ya başkabi versiyonu çıkarsa bizi bilgilendirmenizi bekliyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt