Haber Nokia Lumia 820 Kişiler

Sponsorlu Bağlantılar

alyuz41

alyuz41

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Lumia 820 Kişiler
Merhaba. Dün Lumia 820 aldım bence harika bir cihaz. Ancak tek çözemediğim bir nokta var. Rehber bölümü Masaüstün'de 2x2 boyutunda var. Ancak sürekli kareler renk değiştiriyor ama benim rehberimde ki kişilerin resimi çıkmıyor. Bunun bir yöntemi varmı?

respection123

Üye
Sonradan kendiliğinden gelir.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Merhaba. Dün Lumia 820 aldım bence harika bir cihaz. Ancak tek çözemediğim bir nokta var. Rehber bölümü Masaüstün'de 2x2 boyutunda var. Ancak sürekli kareler renk değiştiriyor ama benim rehberimde ki kişilerin resimi çıkmıyor. Bunun bir yöntemi varmı?
rehberindeki kişillerde resim varsa ve menü kısmında rebher varsa resimler otomotik olarak değişiyor bunun için bir ayar falan yok yani sen rehberdeki kişilerin resimlerini kontrol et sadece 1 de varsa belki o kişiyi o anlık göstermiyor olabilir tüm kişilerde resim olup hala devam ediyorsa sorun rehberi menüden kaldır programlar kısmından basılı tutarak tekrar menüye gçemesini sağla belki yararı olur bilemiyorum bunların dışında sorun varsa

alyuz41

alyuz41

Üye
    Konu Sahibi
Tamamdır ben hallettim. Google ve Facebook 'u tanımlayıp kişileri birleştirdiğin zaman resimler geliyor. Sağolun ilginiz için :)

Üst Alt