Tavsiye Nokia Lumia 1020 En İyi Sürüm

Sponsorlu Bağlantılar

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Lumia 1020 En İyi Sürüm
Arkadaşlar amatör cep telefonu fotoğrafçılığı için ve koleksiyonuma katmak adına ikinci el Lumia 1020 aldım. Kameranın en iyi performans verdiği sürüm hangi sürüm acaba şu anda Lumia Cyan yüklü daha iyi kamera performansı için sürüm düşürmeme falan gerek var mı?
Ya da en son sürüm ney bilmiyorum yükseltmem mi gerekir?

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
@DarkredBlue61 adlı değerli üyemiz konuyu görünce size yardımcı olacaktır

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61 ve Rıza Soylu
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Özellikle Windows 8.0 da Tutarsızdı.Keskinlik vs Sarı Dengesi Çok Sapıtıyordu.8.1 de Düzelttiler.Kullanımlarımdada Ayarların Sıfırlanması Gibi Şeyler Haricinde Fotolar Normal. Uzak Mesafe Berbat Yazılımsal Oda.Aslında Adam Akıllı Bir Kamera Arayüzüne Sahip Program vsde Yokda.En İş Görürü Pro Shot yada Kendi Kamera Arayüzü 2.Sininde Kendine Has Kötü Yanları Var

• Beğen
Tepkiler: Rıza Soylu
Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
Özellikle Windows 8.0 da Tutarsızdı.Keskinlik vs Sarı Dengesi Çok Sapıtıyordu.8.1 de Düzelttiler.Kullanımlarımdada Ayarların Sıfırlanması Gibi Şeyler Haricinde Fotolar Normal. Uzak Mesafe Berbat Yazılımsal Oda.Aslında Adam Akıllı Bir Kamera Arayüzüne Sahip Program vsde Yokda.En İş Görürü Pro Shot yada Kendi Kamera Arayüzü 2.Sininde Kendine Has Kötü Yanları Var
Windows 10 Mobile yüklenebiliyor mu? Yüklenebiliyorsa yüklemek mantıklı olur mu?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Windows 10 Mobile yüklenebiliyor mu? Yüklenebiliyorsa yüklemek mantıklı olur mu?
Bi Aralar Yükleniyor Dediler İnsider Kapalı Zaten Diğer Dead Flash Gibi Şeylerle Anca Ama Hiç Denemedim Denemeye Çalıştım Ama Yarı Yolda Kaldı Bıraktım.Windows 10 un Kamera Arayüzü Tabiyki Daha İyi ve Kararlı