Haber Nokia Lumia 1020 11 Ekim'den Itibaren 1999tl'den Satışa Çıkıyor

Bence ülkemizdeki ekonomik konjonktürü, telefon piyasasındaki fiyatlar düzeyini ve alım gücünü göz önüne alırsak 100 ila 150 TL daha ucuz bir fiyat verilse daha makul olurdu sanki.

Yani 1849-1899 TL civarında bir fiyat, tüketiciye daha cazip gelebilirdi

goktas19

Üye
Bu telefon 1999 tl ise Lumia 929 veya Lumia 1520 yi düşünemiyourm...

iPhone varken kimse bu parayı Lumia 1020 ye vermez

KayraBey

Üye
Biraz zaman geçsin olacakları görelim...

PureFood

Üye
biraz zaman geçse de fiyatı düşse. Turkcellden 2000e almak mantıklı değil. Bir kaç aya 1800 bandına inerse iyi olur.

Konu Sahibi
cihaz tedariğinde sıkıntı yaşanmazsa ki zannetmiyorum iki ay sonra bir miktar indirim olacaktır.

1800 de verilmez bence iPhone 5 şu anda 1850 TL 2 ay sonra onda da biraz daha indirim olacaktır ve 5s de 2000 TL den satışa girer,
bana kalırsa Lumia 1020 nin satışı çok düşük olur

Tepkiler: Dede
1800 de verilmez bence iPhone 5 şu anda 1850 TL 2 ay sonra onda da biraz daha indirim olacaktır ve 5s de 2000 TL den satışa girer,
bana kalırsa Lumia 1020 nin satışı çok düşük olur
1020 donanım olarak i5 den daha ustun bir cihaz. Kullanıcının tek tereddüt edeceği şey sistemi olacaktır. Zaten wp yi sevmeyen adam hiç lumia serisini almaz. Ama wp seven adam fiyatı eşiti bırak i5 daha ucuz olsa bile 1020 alır. Yada tam tersi.

Bir windows phone sever olarak gidipte ip5 almam ama 1020 yi de almam , bana daha cazip teklifler sunan bir lumia cihazını belki. O da elimde hali hazırdaki L920 yetersiz gelmeye başladığında düşüneceğim bir şey.

Bir windows phone sever olarak gidipte ip5 almam ama 1020 yi de almam , bana daha cazip teklifler sunan bir lumia cihazını belki. O da elimde hali hazırdaki L920 yetersiz gelmeye başladığında düşüneceğim bir şey.
aynen öyle 1020 çok çok pahalı bence

Konu Sahibi
aynen öyle 1020 çok çok pahalı bence
yanlış Lumia1020 bu fiyatı bence hak ediyor fakat ülkemizdeki alım gücüne göre göz boyayacak veya "moda" oluşturacak trende sahip olmadığı için cihaz küçümseniyor ve bu yüzden de bu fiyatı hak etmediği düşünülüyor

Tepkiler: PureFood ve Dede

KayraBey

Üye
Siz bu telefonu alacak mısınız efendim

Konu Sahibi
Siz bu telefonu alacak mısınız efendim
belli olmaz. Şimdilik Lumia925'ten son derece memnunum fakat kamerası konusunda bazen doyumsuzluk yaşıyorum. Kullanmak için almasam bile tatile veya bir yerlere gezmeye giderken resim çekmek için alabilirim.

Tepkiler: PureFood

hllsvrn

Üye
Güzel bir cihaz, özellikle kamerası çok dikkatimi çekiyor. 920'i satıp 1020 düşünür gibi oldum.
Ciddi alıcı arkadaşlar, Bana PM ile ulaşsınlar.

genelikle yeni çıkan telefonlar 1800 civarı olunca buda 1999 çok pahalı geldi yoksa tabi ki hak ediyor