Nokia Firmware Editor v0.2 Türkçe(Kendi Firmware2ni Kendin Yap)

Konu Sahibi

Firmware modifiye edebileceğiniz yani; program ekleme/çıkarma, yeni dil ekleme işlemleri yapabileceğiniz programın yeni ve Türkçe'ye çevirilmiş sürümüdür.

Ekli dosyalar

Tepkiler: Amarus, LANS_KSK, kemalettinkacar ve 83 diğerleri

anl_tr

Emekli Yönetici
dosya eklendi

Tepkiler: FIRAT USTA
    Konu Sahibi
Rica ederim çok sağolun...

avira virüs olarak gördü exe dosyasını

slm Arkadaşlar ben nokia editorle dosya ekliyorum. sonra phoenix ile yazdırıyorum. ama telefon beyaz ekranda kalıyor. ayrıca dosya eklemeden editorle acıp geri kapatıyorum. tekrar yazdırıyorum. telefon gene acılmıyor. ama orginal dosyayı yazdırıyorum telefona telefon acılıyor. bunun sebepini bilen birisi cevap versin. bi hackleyemedim telefonumu. nokia 6110 navigator. telefon. versiyon. 61.02 yardımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm . anlayan yok mu.

Brader Nokia Editör ile yapmış olduğum yazılımı Phoenix ile telefona yüklemeyeceksin Phoenix ile Navifirm ile indirdiğin orjinal yazılımı yükleyebilirsin ancak editlenmiş dosyaları sadece Jaff ile telefona yükleyebilirsin Yoksa senin yazdığın gibi telefon açılmaz

Reşwan

Emekli Yönetici
teşekkürler bu iyi oldu

mgemici

Üye
Paylaşım için teşekkürler kullanımının anlatıldığı bir yer var mı acaba?

sphynx33

Üye
bu virüs olayına bir açıklama yapılmamış sağlıklımıdır kullanımı değilmidir teşekkürler paylaşım için

linüx

Üye
güzel ve yararlı paylaşım kendime has bi cfw de ben deneyeyim bide şu coreplayer olsaydı