nokia express music 5610 ekran sorunu!!lütfen yardım edin yoksa babam çok kızıcak!!

Sponsorlu Bağlantılar

alper600

Üye
    Konu Sahibi
nokia express music 5610 ekran sorunu!!lütfen yardım edin yoksa babam çok kızıcak!!
telefonumun markası nokia 5610 express music telefon çok gzl çalışıodu ama durduk yere ekran karardı fakat telefon halaa daha çalışıyor ve bütün fonksyonları işliyor tek sorun ekranının kararması..bgn kar oynadım ama telefonu pek ellemedim ve kara falanda düşürmedim..aklıma gelen şey su kaçmıştır diorum ama dediğim gbi kara düşürmedim diğer bi sebepte şuanki bulunduum oda çok sıcak ve telefonda kalerüferin yanındaydı acaba sıcaktanmı böyle olmuştur diorum nolur yardım edin babam çok kızıcak ve telefonu daha yeni almıştık..

t4r1k

Üye
kardeş kar yada su kaçsak telefonun ekranına bişey olmaz telefon kokten gider içinden dumanlar çıkar coss cass sesler çıkarır. buyuk ıhtımal oyle bişey değil.en fazla ekran şu ince şeyin adı neydı ekeran kabloları deyım onda bişey olmuştur telefonu yenı aldık diyorsun hemen garantıye gonder.garantı ne olmsu belkıde gercekden fabrıka hatası var baba boyle boyle bi bkatım çalışmıyor.garantıye yolluyalım.ben bişey yapmadım en fazla 2 sille yersın ama telefonuna kavuşursun :D

alper600

Üye
    Konu Sahibi
sağol kardeş garantiye yolladım bakalım ne zaman gelicek:D

mami24

mami24

Üye
ekran gitmiştir belkide

--------------- Ekleme ---------------

servise gönder baska care yok

puantie

Üye
şu an benim 5610umdada aynı sorun var baska bır telefondan kendımı aradığımda telefon çalıyor hersey işliyor ama ekranda görüntü yok.sen garantiye verdim demişsin yaptılarmı peki?
artı bir ödeme istedilermi?cevap yazarsan sevinirim.

forever55

Üye
Sakın nokia 5610 a yaklasmayın.. Nerdeyse herkesde bole bı sorun var benden tavsiye demedı demeyın 1 ay garantıde durdu geldı fakat tekrar aynı sorunu yapıo ekran gıdıo bıdaha bulabılene as
k olsun

nisanbir

Üye
Kayar kapak olmasından dolayı sanırım temassızlık yapıyor, yanlışmı anladım bilmem ama benim ekran ışığım gitti, servise yolladım düzelmedi ikinciye yolladım bgn aldım şimdilik düzgün ama tekrar sorun çıkarırsa 3. sefer gönderildiğinde tlfnu değiştirmek zorundalar artık tekrarlarsa 2 sene garanti bitene kadar yollarız ...

küçükköylü apo

Üye
agalar bnm de 5610 var memnunum ama teli şarja takınca ekran ışıgı sonmuyo bide ara sıra kendini kapatıp acıyo bi çözümü var mı?

hiphop_ceza

Üye
aynı şey bendede oldu. tv nin üzerindeydi bi baktım ki ekrar kararmış. sordum ekrarı yanmış. 60 lira verdim yaptırdım.

Devil_In_Side

Devil_In_Side

Üye
sürgülü telefon kullanmanın cezası :ehe

kager

Üye
sıcaktandır banada oldu aynı şşeeyy

karizmakankiler

karizmakankiler

Üye
kardeşler bende de 5610 war herhangi bir wideo acınca ekran kararıyo ben 10sn kadar falan bekliyom kendi kendine geri geliyo bende herhalde virüs wardır ondan yapar diye düşündüm demekki herkezde aynı sorun warmış...

proqamer

proqamer

Üye
ye nokia

erdi12

Üye
ekran ısıgı donanımlardan sarj ı sec orfan kapatılıyor kardeş

Üst Alt