Nokia Evolve

sailfish

sailfish

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bir isteğim olıcaktı yapabilen varsa bakabilir mi klasik Nokia Evolve temasını bilmeyen yoktır bu temanın üst perde bölümü ve alt bar kısmını şeffaf yapabilecek var mı amacım ekranı daha büyük göstermek bi denemek istiyorum yapabilen olursa şimdiden teşekkür ederim :)
 

Benzer Konular

Cevap
0
Görüntüleme
41
Eren Değerli
Cevap
0
Görüntüleme
170
Eren Değerli
_YldZEneS_
Cevap
3
Görüntüleme
300
gonyalı
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt