Nokia e90 inceleme


Furkan96

Furkan96

Üye
    Konu Sahibi
Nokia E90

Özellikle sık seyahatlere çıkıyorsanız tek bir ürünle işyerinize ulaşabilmek ve işleriniz yönetebilmek büyük bir rahatlıktır.


3G telefon olmasının yanı sıra WLAN'a bağlanabiliyor ve kızıl ötesi bağlantı özelliğine sahip.

Özellikle sık seyahatlere çıkıyorsanız tek bir ürünle işyerinize ulaşabilmek ve işleriniz yönetebilmek büyük bir rahatlıktır. Hele bu ürün aklınıza gelebilecek tüm iletişim kanallarına da hitap ediyorsa sizi daha da rahatlatır. İşte Nokia'nın E90'ı tam bu tarif ettiğimiz özellikleri içeriyor.

3G telefon olmasının yanı sıra WLAN'a bağlanabiliyor ve kızıl ötesi bağlantı özelliğine sahip. Klavyesi sayesinde rahatlıkla yazı yazabileceğiniz ve cep telefonunuzu mini bir bilgisayar gibi kullanabileceğiniz cep telefonu bu sayede e-postalarınızı kontrol edebilmenize ve kolaylıkla cevap verebilmenize de olanak sağlıyor.

Ürünün açılan kapağında iç yüzde bulunan klavye ve ikinci ekran, kullanıcıyı bir ofis ortamına sokuyor. Eğlence söz konusu olduğunda ise 3,2 megapiksel kamerası kalitesiyle göz doldururken aynı zamanda gece çekimleri için üzerinde bulunan flaşıyla size yardımcı oluyor. Eğer video veya fotoğraf dışında başka bir eğlence ararsanız ürünün üzerinde bulunan radyoyu da kullanabilirsiniz. Nokia E90 oldukça büyük, donanım bileşenleri bu açığı kapatıyor.

Cep telefonu beş saate kadar konuşma ve 14 güne kadar bekleme süresi vaat ediyor.

SONUÇ: Müthiş iletişim özellikleri ile kullanıcısına geniş olanaklar sunan nokia, işadamlarının ilgisini çekecek kullanışlı bir ürün.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt