Yardım Nokia E72 Hafıza Dolu Uyarısı Veriyor Yardım Edermisiniz

Sponsorlu Bağlantılar

savaza

savaza

Üye
    Konu Sahibi
Nokia E72 Hafıza Dolu Uyarısı Veriyor Yardım Edermisiniz
nokia E72 hafıza dolu uyarısı veriyor yardım edermisiniz ?ne yapmam gerekiyor çözüm yolu sunun
bana

Son düzenleme:

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Ramblow kullan, x-clear ile de sistem temizliği yap...

Muhtemelen internette gezinirken veriyordur o hatayı, opera mini kullanmanı tavsiye ederim..

savaza

savaza

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler son olarak link yollarmısın dediğin programlar için

Emrgncy

Emrgncy

Üye
uygulamalar bölümünde söylediğim uygulamaların hepsini ve daha fazlasını bulabilirsin, biraz araştır istersen..

savaza

savaza

Üye
    Konu Sahibi
opera kullanıyorum ama yine yapıyor malesef

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy
ata28z

ata28z

Üye
Format at birde öyle deneFormat at birde öyle deneFormat at birde öyle dene

Silinen Üye 2502601

Silinen Üye 2502601

Kapalı Hesap
Büyük ihtimalle telefon hafızasını dolduruyorsun.Hafıza kartı varsa telefonunda telefon hafızasındaki verileri hafıza kartına at.

• Beğen
Tepkiler: savaza
savaza

savaza

Üye
    Konu Sahibi
yok arkadaşlar telefon hafızasına hiç yüklenmiyorum

Silinen Üye 2502601

Silinen Üye 2502601

Kapalı Hesap
yok arkadaşlar telefon hafızasına hiç yüklenmiyorum
O zaman o hafıza dolu uyarısını ram dolduğu için alıyorsun.Ağır program açınca ya da internette gezinirken hafıza dolu uyarısı verebiliyor.

ayhan17a

Üye
telefon hafızasında mcs klasöründe logs klasörü dolmuş olabilir tümünü işaretle ve sil. Hala düzelmezse xplore kurup telefon hafızasında oluşan gizli klasörlerde yani galeride görünmeyen klasörlerde bir video veya müzik dosyası varsa taşı yada sil. Mesela opera mini kullanarak e72 ye dosya indirirken indirme yerini sadece 'c' seçip c nin yanında klasör seçimi yapılmazsa o dosyayı galeride bulamazsınız fakat o dosya hafızadadır hemde tel hafızasında. Buda böyle bi tecrübem.

savaza

savaza

Üye
    Konu Sahibi
telefon hafızasında mcs klasöründe logs klasörü dolmuş olabilir tümünü işaretle ve sil. Hala düzelmezse xplore kurup telefon hafızasında oluşan gizli klasörlerde yani galeride görünmeyen klasörlerde bir video veya müzik dosyası varsa taşı yada sil. Mesela opera mini kullanarak e72 ye dosya indirirken indirme yerini sadece 'c' seçip c nin yanında klasör seçimi yapılmazsa o dosyayı galeride bulamazsınız fakat o dosya hafızadadır hemde tel hafızasında. Buda böyle bi tecrübem.
teşekkürler

Üst Alt