Yarış nokia e72 320x240 araba simulasyon oyunu ariyorum icden kamera vb felan lutfen

Sponsorlu Bağlantılar

RoGue34

RoGue34

Üye
    Konu Sahibi
nokia e72 320x240 araba simulasyon oyunu ariyorum icden kamera vb felan lutfen
beyler bayanlar telefonum 320x240 Nokia E72 Symbian^3 s60 3rd edition .Bi oyun ariyorum yai boyle gercegimsi sehirde icden kamera halinde makas felan atabilecegemiz bi oyun olsun ama yaris oyunu deil.Birsuru araba yaris oyunu indirdim ama ben normal araba yla gezmek sollamak kurallara uymak makas atmak istiyorum yani gercegimsi bi simulasyon oyunu istiyorum ben arastirdim ama tam bulamadim siz biliyosaniz bana soylermisiniz lutfen.Saygilar...
gercegimsi bisey lazim illa dediklerim olmasada olur
...

Cadillac34

Üye
Araba park etme oyunu işine yarıyorsa buyur.

• Beğen
Tepkiler: blanchess1
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Gameloftun new york nights adlı oyunları vardı onlara da bakabilirsin.

• Beğen
Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Rally Master Pro'da araç direksiyondan da kullanılıyordu sanırım. Kaputtan da olabilir emin değilim ama zevkli oyundu :)

• Beğen
RoGue34

RoGue34

Üye
    Konu Sahibi
teşekkur ederim.
car parking 2yi indirdim ama çok sesi var oyunun neyse saolasin
car parking 2yi indirdim ama çok sesi var oyunun neyse saolasin
new york night s la benim aradigim oyunun hicbir alakasi yok bende zaten sims 3 var ama ben araba simulasyonu istiyorum neyse cevap yazdiginiz icin tesekkurler
rally master pronun uyumlusunu bulamadim telefonuma uyumlu deil 320x240 bulabilirsem inş.Neyse saolun

Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Nitro Street Racing 2, 3D filan değil ama şehri serbestçe geze biliyosun ve yeni şehirlere gide biliyorsun, yarışlara da başlamak mümkün

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2619136

Üst Alt